Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

18. října 2009
Ke stažení: Virtuálně na PC
Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

Společnost Lenovo představila certifikaci Windows 7 Enhanced Experience, která je dostupná pouze na výrobcích Lenovo. Certifikace Enhanced Experience označuje soubor konstrukčních vlastností, nástrojů a optimalizací, které rozšiřují a zlepšují výkon pro zákazníky s operačním systémem Windows 7 na osobních počítačích Lenovo. Lenovo Enhanced Experience je výsledkem společného vývoje společností Lenovo a Microsoft s cílem vyvinout počítače, které nejen splní požadavky nového systému Windows 7, ale které budou pro tento systém optimalizované a umožní tak uživatelům lepší, rychlejší a pohodlnější práci.

Mezi klíčové přínosy Lenovo Enhanced Experience patří pokročilé ladění výkonu, které umožňuje osobním počítačům řad Think a Idea nastartovat podstatně rychleji než neoptimalizovaným počítačům ve stejné konfiguraci.

Například na vybraných PC řady Think naběhnou Windows 7 až o 56 % rychleji ve srovnání s Windows XP nebo Vista a lze je ukončit i za pouhých pět sekund, počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience budou uživatelé startovat až o 33 % rychleji a ukončovat až o 50 % rychleji než identické konfigurace bez optimalizace, dokonce i se spuštěním takových funkcí, jako je antivirový software.

Počítače s certifikací Enhanced Experience mají vylepšená multimédia a obsahují nástroje pro jednoduchou údržbu systému na počítačích řady Idea a optimalizované technologie ThinkVantage pro vyšší produktivitu a zabezpečení na počítačích řady Think.

K dosažení certifikace Windows 7 Lenovo Enhanced Experience spolupracoval technický tým a vývojáři společnosti Lenovo s Microsoftem během tvorby Windows 7, aby vytvořili výjimečné hardwarové a softwarové řešení,“ říká Fran O’Sullivan, senior viceprezident divize Think Product Group společnosti Lenovo.

Certifikace Lenovo Enhanced Experience znamená, že si uživatelé mohou být jisti, že naše počítače nejen splňují požadavky pro používání Windows 7, ale jsou optimalizované, aby je maximálně využili,“ říká Liu Jun, senior viceprezident divize Idea Product Group společnosti Lenovo.

Výrobky řady Idea s Windows 7 s certifikací Enhanced Experience mají také přelomové vizuální a zvukové technologie. Počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience obsahují hardwarový grafický dekodér s vysokým rozlišením, který odstraňuje zátěž dekódování z procesoru a výstupem je video ve vysokém rozlišení bez zadrhávání až do rozlišení 1080p.

Herní uživatelé pak jistě ocení u počítačů řady Idea s certifikací Enhanced Experience rozhraní DirectX 10 pro pokročilé hraní a extrémně hladké trojrozměrné přechody při použití pokročilých grafických funkcí operačního systému Windows 7, jako jsou Aero Peek či Aero Flip.

Počítače Lenovo řady Think s certifikací Enhanced Experience a operačním systémem Windows 7 podporují mnoho nástrojů pro mobilní pracovníky, aby se rychle a jednoduše připojili k internetu kdykoliv a kdekoliv. Vybrané modely podporují Ethernet, WiFi ve standardu 11n, širokopásmové mobilní připojení třetí generace, připojení WiMax čtvrté generace a Bluetooth. Všechny počítače řady Think jsou vybaveny technologií Access Connections ze systému ThinkVantage Technology, která automaticky přepíná uživatele mezi kabelovým a bezdrátovým připojením. Access Connections rovněž obsahuje integrované profily s místními nastaveními pro tiskárny, oblíbené položky a internetové zabezpečení.

Zákazníci poznají výrobky Lenovo, které rozšiřují přínosy operačního systému Windows 7, pomocí speciálního certifikačního štítku Lenovo Enhanced Experience umístěného na výrobku.

Pro více informací o certifikaci Enhanced Experience pro počítače Lenovo s operačním systémem Windows 7 pro firemní a soukromé uživatele navštivte www.lenovo.com/win7ee.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: Ke stažení: Virtuálně na PC

Témata článku: H¨ardwarová údržba, Peek, Senior, Čtvrtá generace, Vysoké zabezpečení, Hardwarová údržba, Pokročilá technologie, Tiskárny štítků, Výrobek, Pokročilý uživatel, Ideo, June, Osobní profil, Idea, Pokročilý nástroj, Flip, Připojení tiskárny k pc, Aero, Osobní klíč, Počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 108

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky