Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

Certifikace, která je k dispozici pouze na produktech Lenovo, přináší rychlejší a jednodušší práci s počítačem pro podniky i spotřebitele po celém světě
Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

Společnost Lenovo představila certifikaci Windows 7 Enhanced Experience, která je dostupná pouze na výrobcích Lenovo. Certifikace Enhanced Experience označuje soubor konstrukčních vlastností, nástrojů a optimalizací, které rozšiřují a zlepšují výkon pro zákazníky s operačním systémem Windows 7 na osobních počítačích Lenovo. Lenovo Enhanced Experience je výsledkem společného vývoje společností Lenovo a Microsoft s cílem vyvinout počítače, které nejen splní požadavky nového systému Windows 7, ale které budou pro tento systém optimalizované a umožní tak uživatelům lepší, rychlejší a pohodlnější práci.

Mezi klíčové přínosy Lenovo Enhanced Experience patří pokročilé ladění výkonu, které umožňuje osobním počítačům řad Think a Idea nastartovat podstatně rychleji než neoptimalizovaným počítačům ve stejné konfiguraci.

Například na vybraných PC řady Think naběhnou Windows 7 až o 56 % rychleji ve srovnání s Windows XP nebo Vista a lze je ukončit i za pouhých pět sekund, počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience budou uživatelé startovat až o 33 % rychleji a ukončovat až o 50 % rychleji než identické konfigurace bez optimalizace, dokonce i se spuštěním takových funkcí, jako je antivirový software.

Počítače s certifikací Enhanced Experience mají vylepšená multimédia a obsahují nástroje pro jednoduchou údržbu systému na počítačích řady Idea a optimalizované technologie ThinkVantage pro vyšší produktivitu a zabezpečení na počítačích řady Think.

K dosažení certifikace Windows 7 Lenovo Enhanced Experience spolupracoval technický tým a vývojáři společnosti Lenovo s Microsoftem během tvorby Windows 7, aby vytvořili výjimečné hardwarové a softwarové řešení,“ říká Fran O’Sullivan, senior viceprezident divize Think Product Group společnosti Lenovo.

Certifikace Lenovo Enhanced Experience znamená, že si uživatelé mohou být jisti, že naše počítače nejen splňují požadavky pro používání Windows 7, ale jsou optimalizované, aby je maximálně využili,“ říká Liu Jun, senior viceprezident divize Idea Product Group společnosti Lenovo.

Výrobky řady Idea s Windows 7 s certifikací Enhanced Experience mají také přelomové vizuální a zvukové technologie. Počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience obsahují hardwarový grafický dekodér s vysokým rozlišením, který odstraňuje zátěž dekódování z procesoru a výstupem je video ve vysokém rozlišení bez zadrhávání až do rozlišení 1080p.

Herní uživatelé pak jistě ocení u počítačů řady Idea s certifikací Enhanced Experience rozhraní DirectX 10 pro pokročilé hraní a extrémně hladké trojrozměrné přechody při použití pokročilých grafických funkcí operačního systému Windows 7, jako jsou Aero Peek či Aero Flip.

Počítače Lenovo řady Think s certifikací Enhanced Experience a operačním systémem Windows 7 podporují mnoho nástrojů pro mobilní pracovníky, aby se rychle a jednoduše připojili k internetu kdykoliv a kdekoliv. Vybrané modely podporují Ethernet, WiFi ve standardu 11n, širokopásmové mobilní připojení třetí generace, připojení WiMax čtvrté generace a Bluetooth. Všechny počítače řady Think jsou vybaveny technologií Access Connections ze systému ThinkVantage Technology, která automaticky přepíná uživatele mezi kabelovým a bezdrátovým připojením. Access Connections rovněž obsahuje integrované profily s místními nastaveními pro tiskárny, oblíbené položky a internetové zabezpečení.

Zákazníci poznají výrobky Lenovo, které rozšiřují přínosy operačního systému Windows 7, pomocí speciálního certifikačního štítku Lenovo Enhanced Experience umístěného na výrobku.

Pro více informací o certifikaci Enhanced Experience pro počítače Lenovo s operačním systémem Windows 7 pro firemní a soukromé uživatele navštivte www.lenovo.com/win7ee.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: Autorun na druhou: Viry přes USB, CD i DVD

Témata článku: Tiskárny štítků, Připojení tiskárny k pc, Senior, Pokročilý uživatel, Peek, Aero, Pokročilá technologie, H¨ardwarová údržba, Ideo, Idea, Flip, Vysoké zabezpečení, Čtvrtá generace, Výrobek, June, Zvukový kanál, Pokročilý nástroj, Osobní klíč, Hardwarová údržba, Osobní profil, Počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

** Jarní aktualizace Desítek přináší dost novinek, jsou ale spíš menší ** Zlepšují se stabilita, rychlost i komfort ovládání ** Revoluce ve Windows 10 teprve přijde

Vladislav Kluska | 104

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 8


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X