Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

Certifikace, která je k dispozici pouze na produktech Lenovo, přináší rychlejší a jednodušší práci s počítačem pro podniky i spotřebitele po celém světě
Lenovo představuje certifikaci Enhanced Experience pro Windows 7

Společnost Lenovo představila certifikaci Windows 7 Enhanced Experience, která je dostupná pouze na výrobcích Lenovo. Certifikace Enhanced Experience označuje soubor konstrukčních vlastností, nástrojů a optimalizací, které rozšiřují a zlepšují výkon pro zákazníky s operačním systémem Windows 7 na osobních počítačích Lenovo. Lenovo Enhanced Experience je výsledkem společného vývoje společností Lenovo a Microsoft s cílem vyvinout počítače, které nejen splní požadavky nového systému Windows 7, ale které budou pro tento systém optimalizované a umožní tak uživatelům lepší, rychlejší a pohodlnější práci.

Mezi klíčové přínosy Lenovo Enhanced Experience patří pokročilé ladění výkonu, které umožňuje osobním počítačům řad Think a Idea nastartovat podstatně rychleji než neoptimalizovaným počítačům ve stejné konfiguraci.

Například na vybraných PC řady Think naběhnou Windows 7 až o 56 % rychleji ve srovnání s Windows XP nebo Vista a lze je ukončit i za pouhých pět sekund, počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience budou uživatelé startovat až o 33 % rychleji a ukončovat až o 50 % rychleji než identické konfigurace bez optimalizace, dokonce i se spuštěním takových funkcí, jako je antivirový software.

Počítače s certifikací Enhanced Experience mají vylepšená multimédia a obsahují nástroje pro jednoduchou údržbu systému na počítačích řady Idea a optimalizované technologie ThinkVantage pro vyšší produktivitu a zabezpečení na počítačích řady Think.

K dosažení certifikace Windows 7 Lenovo Enhanced Experience spolupracoval technický tým a vývojáři společnosti Lenovo s Microsoftem během tvorby Windows 7, aby vytvořili výjimečné hardwarové a softwarové řešení,“ říká Fran O’Sullivan, senior viceprezident divize Think Product Group společnosti Lenovo.

Certifikace Lenovo Enhanced Experience znamená, že si uživatelé mohou být jisti, že naše počítače nejen splňují požadavky pro používání Windows 7, ale jsou optimalizované, aby je maximálně využili,“ říká Liu Jun, senior viceprezident divize Idea Product Group společnosti Lenovo.

Výrobky řady Idea s Windows 7 s certifikací Enhanced Experience mají také přelomové vizuální a zvukové technologie. Počítače řady Idea s certifikací Enhanced Experience obsahují hardwarový grafický dekodér s vysokým rozlišením, který odstraňuje zátěž dekódování z procesoru a výstupem je video ve vysokém rozlišení bez zadrhávání až do rozlišení 1080p.

Herní uživatelé pak jistě ocení u počítačů řady Idea s certifikací Enhanced Experience rozhraní DirectX 10 pro pokročilé hraní a extrémně hladké trojrozměrné přechody při použití pokročilých grafických funkcí operačního systému Windows 7, jako jsou Aero Peek či Aero Flip.

Počítače Lenovo řady Think s certifikací Enhanced Experience a operačním systémem Windows 7 podporují mnoho nástrojů pro mobilní pracovníky, aby se rychle a jednoduše připojili k internetu kdykoliv a kdekoliv. Vybrané modely podporují Ethernet, WiFi ve standardu 11n, širokopásmové mobilní připojení třetí generace, připojení WiMax čtvrté generace a Bluetooth. Všechny počítače řady Think jsou vybaveny technologií Access Connections ze systému ThinkVantage Technology, která automaticky přepíná uživatele mezi kabelovým a bezdrátovým připojením. Access Connections rovněž obsahuje integrované profily s místními nastaveními pro tiskárny, oblíbené položky a internetové zabezpečení.

Zákazníci poznají výrobky Lenovo, které rozšiřují přínosy operačního systému Windows 7, pomocí speciálního certifikačního štítku Lenovo Enhanced Experience umístěného na výrobku.

Pro více informací o certifikaci Enhanced Experience pro počítače Lenovo s operačním systémem Windows 7 pro firemní a soukromé uživatele navštivte www.lenovo.com/win7ee.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: Autorun na druhou: Viry přes USB, CD i DVD

Témata článku: Zvukový kanál, Čtvrtá generace, Senior, Osobní klíč, Pokročilá technologie, H¨ardwarová údržba, Pokročilý uživatel, Výrobek, Osobní profil, Tiskárny štítků, Připojení tiskárny k pc, Ideo, June, Vysoké zabezpečení, Aero, Idea, Pokročilý nástroj, Peek, Hardwarová údržba, Flip, Počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 35

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky