Lenovo pomáhá luštit inzeráty

Lenovo pomáhá luštit inzeráty

Společnost Lenovo spustila na webových stránkách spravnynotebook.cz edukativní projekt, jehož cílem je pomoci uživatelům při výběru takového notebooku, který bude přesně odpovídat jejich potřebám. Návštěvníci stránek zde najdou rady, jak při výběru vhodného notebooku postupovat, jaké parametry je potřeba brát v potaz a na které funkce je nutné se před nákupem notebooku zaměřit.

Webové stránky spravnynotebook.cz návštěvníkům poskytují nejen základní informace, které zasvětí začínající uživatele do počítačového světa, ale i podrobnější, které jsou určené především pro pokročilejší uživatele. Užitečné rady zde proto najdou i ti, kteří již mají s nákupem počítačového vybavení zkušenosti nebo uvažují například nad nákupem notebooku pro firemní užití.

„Projektem Správný notebook bychom chtěli pomoci všem uživatelům, kteří si plánují pořídit nový notebook,“ říká Robert Janásek, marketingový manažer ze společnosti Lenovo. „Počítačový segment patří k jednomu z nejrychleji se vyvíjejících, proto může být pro mnohé obtížné zorientovat se v aktuálních trendech. Na webu se budeme snažit přinášet průběžně nejnovější informace z oboru a zároveň odpovídat na nejpalčivější dotazy, které mohou zákazníky při výběru notebooku trápit,“ dodává.

Na webových stránkách spravnynotebook.cz nechybí ani odkazy na recenze jednotlivých modelů notebooků. Návštěvníci mohou využít také poradnu, ve které budou na dotazy odpovídat zkušení odborníci.

V žebříčku nejoblíbenějších amerických šéfů chybí Steve Ballmer

Témata článku: Trap, Zkušený uživatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší