Lenovo oslavuje 15. narozeniny notebooků ThinkPad

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Lenovo oslavuje 15. narozeniny notebooků ThinkPad

Společnost Lenovo uvedla notebooky ThinkPad Reserve Edition a nastavila tak novou laťku úrovně zákaznických služeb. Napjatě očekávaná v kůži vyvedená série ThinkPad Reserve Edition přináší tu nejlepší funkční i technickou výbavu notebooků ThinkPad, rozšířenou o program personalizovaných služeb a rozsáhlé uživatelské podpory na míru šitý pro manažery.

Notebooky Lenovo ThinkPad Reserve Edition v ručně šitém oblečku z luxusní francouzské kůže sedlového typu a s individuálním číslováním se dodávají s nonstop službami a podporou. Každý uživatel počítače ThinkPad Reserve má k dispozici vlastní, speciálně vyškolený tým technické podpory, který je mu k dispozici na stisk jediného tlačítka 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a zajišťuje mu plnou podporu ve všech oblastech práce s notebookem ThinkPad.

„Můj nový ThinkPad Reserve Edition mi přinesl špičkové funkce, styl a služby. Slouží mi v osobním i profesionálním životě, kdykoliv a kdekoliv,“ uvádí Rich Fennessy, CEO společnosti Insight, předního dodavatele IT produktů a služeb v USA, Kanadě a Spojeném království. „Pokud můj systém zamrzne během čekání na letišti Heathrow nebo se mi poškodí dokument v konferenčním sále ve Vancouveru, Lenovo mi poskytne okamžitou pomoc a řešení, bez ohledu na to, co bude potřeba udělat.“

Majitelé ThinkPad Reserve Edition mají k dispozici bezplatné místní a mezinárodní telefonní číslo, kde svého technika vždy zastihnou bez ohledu na to, kde na světě se právě nachází. Kromě toho, že jsou příchozí volání přijata ještě před čtvrtým zazvoněním, bude v případě potřeby technik u zákazníka během čtyř hodin. Pokud to bude nutné, dorazí nejpozději do druhého dne náhradní stroj.

„ThinkPad Reserve Edition spojuje to nejlepší ze všech světů, přináší ‘jednání v rukavičkách’ a špičkový hardware, prostě překonává všechny dosavadní nabídky,“ uvádí Craig Merrigan, vicepresident Branding and Strategy společnosti Lenovo. „Ačkoliv zde bude pouze 5 000 modelů ‘Reserve’, počítače Lenovo budou i nadále v čele celého odvětví a budou přinášet taková technická konstrukční řešení a služby, které zákazníkům umožní produktivní, efektivní a bezpečný provoz.“

Lenovo ThinkPad Reserve Edition byl vytvořen při příležitosti 15. narozenin tohoto slavného notebooku. Notebooky ThinkPad od svého uvedení v roce 1992 neustále rozvíjí tradičně vysokou úroveň zpracování a díky pokročilým schopnostem, vysoké odolnosti a propracované konstrukci si získaly důvěru těch nejnáročnějších profesionálů. ThinkPad Reserve Edition, vyvinutý ve spolupráci s Richardem Sapperem, jedním z designérů původního notebooku ThinkPad, představuje nový milník v možnostech uživatelů strojů ThinkPad a dokresluje profesionální úspěchy zákazníků společnosti Lenovo. 
 
Nový notebook ThinkPad Reserve Edition přináší nejvyšší úroveň bezdrátového výkonu, bezpečnosti dat a mobility nejnovější mobilní technologie Intel Centrino Pro. Uživatelé mohou být na cestách neustále on-line díky oceňované bezdrátové komunikaci Lenovo Ultra Connect II s integrovanou výsuvnou anténou a optimalizovaným WAN výkonem pro širokopásmové připojení mimo kancelář. Když se cestování protáhne, vydrží ThinkPad Reserve Edition v provozu se standardní osmičlánkovou baterií a volitelnou rozšiřitelnou baterií až 11 hodin.

Pod koženým povrchem ThinkPad Reserve Edition se skrývá ocelové tělo: ThinkPad Reserve Edition demonstruje péči společnosti Lenovo o bezpečí dat v současném podnikatelském prostředí. Lenovo Client Security je unikátní hardwarové řešení, které spravuje hesla a šifrovací klíče. Ochrana pevného disku 32bitovým šifrováním a integrovaný snímač otisků prstů uživatelům umožňují ochranu citlivých informací bez nutnosti nosit hesla v hlavě nebo je zadávat ve veřejných prostorách. Funkce vypnutí portů uživatelům navíc dovoluje vypnout libovolné datové rozhraní systému – od CD/DVD mechaniky, až po USB či firewire porty.

Témata článku: Hardware, Notebooky, Vysoká úroveň, Francouzská společnost, Thinkpad, Profesionální notebook, Náhradní baterie, Okamžité vypnutí, Branding, Reserve, Nejnáročnější uživatel, Vancouver, Profesionální stroj, Lenovo Thinkpad, Nový milník, Nejlepší cesta, Slavný počítač, Nejlepší notebooky, Vysoká odolnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje