Lenovo na letošním veletrhu Invex a Digitex slaví 15. narozeniny

Lenovo na letošním veletrhu Invex a Digitex slaví 15. narozeniny

Návštěvníci veletrhů Invex a Digitex budou mít i letos šanci prohlédnout si celé portfolio výrobků společnosti Lenovo, a to na stánku obchodního partnera Orange & Green. Vystaveny budou jak letošní novinky z řady ThinkPad i Lenovo 3000, tak i další produkty nabídky Lenovo: monitory, batohy, brašny a další příslušenství. Letošní expozice se ponese ve znaku oslav 15. výročí notebooků ThinkPad, tradiční značky známé vysokou úrovní zpracování a pokročilými schopnostmi, vysokou odolností a propracovanou konstrukcí.

Hlavním tahákem stánku budou jistě novinky letošního léta - nová řada Lenovo ThinkPad: podnikatelské T61, firemní R61 a mobilní X61, stejně tak i nové řady notebooků Lenovo 3000: vysoce výkonné N200 a multimediální V200.

Letos bude veletrh poprvé otevřen i v sobotu, a tak se více otevře široké veřejnosti. „Naše značka je dobře známá mezi firemní klientelou, ale rádi i ostatním návštěvníkům ukážeme naše produkty: jednoduché, ale spolehlivé notebooky pro domácí použití, brašny na notebooky nebo špičkové LCD displeje,“ říká Michael Mikluš, Channel Manager Lenovo ČR a SR.

Témata článku: Notebooky, Mobilní příslušenství, Jednoduchá konstrukce, Nové příslušenství, Orange, Vysoká odolnost, Široká veřejnost, Lenovo Thinkpad

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje