Lenovo na letošním veletrhu Invex a Digitex slaví 15. narozeniny tradiční značky notebooků ThinkPad

Návštěvníci veletrhů Invex a Digitex budou mít i letos šanci prohlédnout si celé portfolio výrobků společnosti Lenovo, a to na stánku obchodního partnera Orange & Green.
Lenovo na letošním veletrhu Invex a Digitex slaví 15. narozeniny tradiční značky notebooků ThinkPad

Vystaveny budou jak letošní novinky z řady ThinkPad i Lenovo 3000, tak i další produkty nabídky Lenovo: monitory, batohy, brašny a další příslušenství. Letošní expozice se ponese ve znaku oslav 15. výročí notebooků ThinkPad, tradiční značky známé vysokou úrovní zpracování a pokročilými schopnostmi, vysokou odolností a propracovanou konstrukcí.

Hlavním tahákem stánku budou jistě novinky letošního léta - nová řada Lenovo ThinkPad: podnikatelské T61, firemní R61 a mobilní X61, stejně tak i nové řady notebooků Lenovo 3000: vysoce výkonné N200 a multimediální V200.

Letos bude veletrh poprvé otevřen i v sobotu, a tak se více otevře široké veřejnosti. „Naše značka je dobře známá mezi firemní klientelou, ale rádi i ostatním návštěvníkům ukážeme naše produkty: jednoduché, ale spolehlivé notebooky pro domácí použití, brašny na notebooky nebo špičkové LCD displeje,“ říká Michael Mikluš, Channel Manager Lenovo ČR a SR.

Portfolio společnosti Lenovo najdete již tradičně na stánku obchodního Orange & Green, v pavilonu V na stánku číslo 5.

Témata článku: Notebooky, Lenovo Thinkpad, Orange, Thinkpad, Mobilní příslušenství, Široká veřejnost, Nové příslušenství, Vysoká odolnost, Jednoduchá konstrukce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí