Lenovo na internetu a sociálních sítích

Lenovo na internetu a sociálních sítích

Společnost Lenovo využívá jako jeden z komunikačních kanálů i sociální síť Twitter. Příznivci se na účtu www.twitter.com/LenovoCZ mohou dozvědět o produktových novinkách, které společnost uvádí na trh, recenzích, které vyšly o výrobcích Lenovo, a řadu dalších zajímavostí, které Lenovo připravuje pro své zákazníky a které Lenovo odlišují od konkurence.

Pro fanoušky značky Lenovo, ale nejen pro ně, je pak určen blog Lenovoblog.cz. Tyto stránky připravují příznivci této značky, kteří zde atraktivní formou představují novinky společnosti, upozorňují na zajímavé zprávy ze zahraniční a vyměňují si tipy a rady.

Produktové a imagové fotografie produktů Lenovo jsou na internetu k dispozici na několika zdrojích. Největším z nich je webové album programu Picasa, fotografické kolekce jsou také na Flickru. Wallpapery nebo lifestylové fotky do svého ThinkPadu nebo IdeaPadu si pak můžete stáhnout zde. O nové řadě IdeaPad se více dozvíte na stránkách www.ideapad.cz, které umožňují procházet se díky jednoduchému ovládání poučným a zábavným interaktivním obsahem a kde jsou k dispozici také ke stažení kompletní datasheety.

Témata článku: Lenovo Ideapad, Picasa

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí