Lenovo IdeaPad Yoga 11S - první vícerežimový mini Ultrabook

Lenovo IdeaPad Yoga 11S - první vícerežimový mini Ultrabook

Uživatelé si nyní mohou vybrat další z průkopnických konvertibilních zařízení značky Lenovo s displejem překlopitelným o 360° řady IdeaPad Yoga. Nový přírůstek do rodiny konvertibilních zařízení s atraktivní cenou – Lenovo IdeaPad Yoga 11S – představuje první vícerežimový mini UltrabookTM, který má vyšší výkon, takže si dokáže poradit se všemi mobilními úkoly, kterými jej uživatelé zahrnou.

Nová Yoga 11S poháněná až procesory 3. generace Intel® Core™ i7 ULX, s až 512 GB SSD a operačním systémem Windows 8 nabízí uživatelům možnost multitaskingu a použití aplikací ze sady Microsoft Office. To vše ve štíhlém, pouhých 1,7 cm tenkém těle. Stejně jako u předchůdce, mohou uživatelé pracovat s Yogou 11S jako s notebookem, nebo mohou displej překlopit úplně dozadu o 360° a proměnit ji v tablet. Yogu 11S lze i konvertovat do režimu stojanu nebo stanu pro prezentace či sledování filmů, pro které je optimálně vybavena zvukem Dolby Home Theatre a výkonnou integrovanou grafikou Intel HD.

Klepněte pro větší obrázek

IdeaPad Yoga 11S je vybavena 11,6palcovým HD IPS displejem, který podporuje vícedotykové ovládání až 10 prsty a je dodávána s jedinečnou funkcí Motion Control, která byla dříve k dispozici pouze u modelu Yoga 13. Tato funkce umožňuje uživatelům jednoduše snímat gesta rukou před webkamerou pro procházení fotografií, videí a dalších dokumentů. S chytrou funkcí Lenovo Transition mohou uživatelé automaticky otevírat aplikace, jako je PowerPoint, v režimu celé obrazovky při použití Yogy v jejích dalších třech režimech: stan, stojan nebo tablet.

IdeaPad Yoga 11S má také stejný atraktivní, na dotek příjemný barevný povrch jako IdeaPad Yoga 13. Nyní bude k dispozici ve stříbrné a oranžové barvě.

Cena a dostupnost

IdeaPad Yoga 11S bude na našem trhu dostupná od června za cenu od 14 999 Kč bez DPH.

Další článek: Eric Schmidt: Motta Don't be evil jsem se zpočátku děsil

Témata článku: Lenovo Yoga, Stříbrné tělo, Yoga Tablet, Lenovo Yoga 2 Pro, Lenovo Yoga 3 Pro, Lenovo Yoga Tablet 2

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší