Lenovo a IBM rozšiřují svou globální spolupráci

RESEARCH TRIANGLE PARK, NC a ARMONK, NY: Společnosti Lenovo a IBM oznamují rozšíření svého globálního partnerství, aby mohly společně vyvíjet a dodávat integrovaná a dedikovaná technologická řešení jak pro velké podniky, tak sektor malých a středních firem včetně jednotlivců.
Lenovo a IBM rozšiřují svou globální spolupráci

Dohoda podtrhuje zkušenosti společnosti Lenovo s výrobou nejspolehlivějších osobních počítačů s rozsáhlými možnostmi IBM v oblastech informačních služeb i technologií. Ve smyslu této dohody by Lenovo a IBM měly společně dodávat ucelená IT řešení, která budou vyhovovat potřebám široké škály klientů, od oblasti zdravotnictví, finančních institucí, školství, maloobchodu až po státní správu.

Aliance firem IBM Global Services, Lenovo a jejich obchodních partnerů nabídne zákazníkům počítače Lenovo ve spojení s hardwarovými i softwarovými řešeními od IBM a také aplikací od nezávislých partnerů. Infrastrukturu dodá IBM, stejně jako služby údržby a technické podpory. Servisní produkty společnosti IBM nabízejí podporu a optimalizaci prostředí pro uživatele, včetně platforem, zařízení a zkušeností a umožňují uživatelům lépe využít výhody nástrojů počítačů Lenovo jako například technologií pro zabezpečení a správu ThinkVantage u řady Think a Lenovo Care u řady Lenovo 3000.

Váš názor | Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: IBM, Care, Hardwarová oblast, Hardwarová podpora, H¨ardwarová údržba, Hardwarová údržba

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší