LEDA ve spolupráci s AURALOG uvedlo na český trh nové programy pro výuku jazyků

22. února 2007
Jak obejít ochranu ve Windows Vista
Praha, 20. února 2007 – Nakladatelství LEDA vydalo čtyři nové, technologicky mimořádně vyspělé, jazykové výukové programy. Jde o nejnovější verze světově úspěšných CD Talk to Me a Tell me More, které vydává francouzská firma Auralog, světová jednička v oboru software pro výuku jazyků. LEDA tyto programy lokalizovala pro českého uživatele.
LEDA ve spolupráci s AURALOG uvedlo na český trh nové programy pro výuku jazyků

Nakladatelství LEDA představilo v české premiéře výukový software Talk to Me pro angličtinu a němčinu a dále tituly Angličtina – začínáme! a Němčina – začínáme!, jež patří do rodiny výukových programů Tell me More. Uvedené produkty vytvořila francouzská firma AURALOG, v současnosti jediný výrobce jazykového výukového software, který působí celosvětově.

Programy vyvíjené firmou AURALOG jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro rozpoznávání řeči. Aplikací těchto technologií dosahuje AURALOG vysoké účinnosti svých jazykových produktů. Talk to Me i Tell me More využívá uvedené technologie v nejširším spektru výukových činností počínaje nácvikem správné výslovnosti (zdůrazněme, že nejen slov, ale dokonce i jejich problémových částí na jedné straně a celých vět na straně druhé), přes odpovídání na jednotlivé otázky až po plynulou konverzaci mezi člověkem a programem.

Po technologické stránce programy vynikají také využitím postupů umělé inteligence, jež umožňují plánování, hodnocení a řízení výuky. Uživatel buď určuje postup učení zcela sám, nebo se svěří do rukou počítačovému programu. Ten přizpůsobuje postup učení jak hlavním studijním cílům uživatele, tak jeho průběžným výsledkům a ovšem i časovým možnostem.

Témata článku: Software, Mora, Konverzace, More, Nejnovější rodina, Jediný cíl

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje