LED monitor Philips 221B3LPCB šetří účty za elektřinu

LED monitor Philips 221B3LPCB šetří účty za elektřinu

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor od společnosti Philips. Model 221B3LPCBvyužívá inteligentní technologii PowerSensor, která dokáže zjistit přítomnost uživatele u monitoru a snížit spotřebu energie až o 80 procent.

LED monitor 221B3LPCB reprezentuje novou generaci monitorů Philips, pro které je základem ekologický provoz a šetrnost k životnímu prostředí. Dosáhl prestižní certifikace EPEAT Gold, má displej bez rtuti, vypínač ZeroWatt a měkké vypnutí s příkonem 0,1 wattu. Hlavní předností je však moderní technologie PowerSensor, která automaticky kontroluje přítomnost uživatele před monitorem a dokáže ušetřit až 80 procent všech výdajů.

Klepněte pro větší obrázek

Nový displej, který je na českém a slovenském trhu již k dispozici, má ergonomický design, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí 70 mm. Díky tomu mohou uživatelé najít ideální polohu při sezení.

LED technologie zaručuje přirozené barvy a mimořádně bohaté kontrasty černé. Monitor využívá stylové ovládací prvky SmartTouch, má zabudované reproduktory a také USB hub se 2 porty pro snadné připojení.

Technické parametry:

Typ LCD panelu: TFT-LCD
Optimální rozlišení: 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 5 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost: 4,83 kg
Doporučená min. EU cena: 3506 Kč bez DPH

Další článek: Intel prodlužuje záruku u svých SSD 320 Series na pět let

Témata článku: Nové doporučení, LED Monitor

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší