LCS uzavřela další partnerství

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
LCS uzavřela další partnerství

Partnerská síť LCS - Helios Open - se letos v srpnu rozrostla o dalšího člena - Libereckou firmu MERZ. Smlouvu s Ing. Jiřím Merzem a Vladimírou Soukupovou, jednateli společnosti, podepsal generální ředitel LCS, Stanislav Sýkora 20.8.2007

Společnost MERZ byla založena již v roce 1991. Její činnost je zaměřena na výrobní informační systémy (MES) a informační systémy obecného charakteru, pro které na trhu neexistují standardní „krabicová“ řešení. V současné době se MERZ, kromě jiného, zaměřuje i na poradenství a systémové integraci. K produktům společnosti MERZ patří také specifické informační systémy, které nespadají do kategorií MES (Výrobní informační systémy) a ERP (Podnikové informační systémy) a nejsou na trhu k dispozici ve formě hotových produktů, například portálová řešení, webové aplikace, komunikace a propojování existujících informačních systémů, migrace existujících řešení na nové platformy, atd.

K nově navázanému partnerství se společností LCS říká Jiří Merz, spolumajitel a zakladatel společnosti: "Výrobní informační systémy představují specifickou kategorii softwarových řešení, vyžadující velmi dobrou oborovou znalost a zkušenost.  Nezbytným předpokladem úspěchu je kromě toho efektivní integrace do podnikových informačních systémů typu ERP. Spolupráce s LCS nám vytváří předpoklady pro další specializaci na problematiku plánování a řízení kusové, šaržové i spojité výroby a logistických a skladových operací. Od integrace našich modulů do systémů Helios očekáváme jak širší možnosti uplatnění našich plánovacích modulů, tak zvýšení užitné hodnoty a atraktivnosti systémů Helios."

Témata článku: Helios, Hotový produkt, Informační systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje