LCS Noris podruhé v měsíci oceněn – získal Microsoft .NET Technology Award

8. července 2004
GTS mění Fair Use Policy na ADSL
Informační systém LCS Noris postavený na platformě Microsoft .NET získal zvláštní ocenění „Microsoft .NET Technology Award“ v rámci soutěže Microsoft Industry Awards pro Českou republiku a Slovensko pro rok 2004. V krátké době je to tak již druhé významné ocenění pro LCS Noris.
LCS Noris podruhé v měsíci oceněn – získal Microsoft .NET Technology Award

Zvláštní ocenění „Microsoft .NET Technology Award“ bylo systému LCS Noris .NET uděleno za využití moderních technologií Microsoft, technologickou inovaci a excelenci, čímž je myšleno netradiční, zajímavé a efektivní využití moderních technologií. LCS Noris je prvním podnikovým informačním systémem (ERP) v ČR postaveným na platformě Microsoft .NET, která významně rozšiřuje možnosti využití ERP systému. Odborníci u systému LCS Noris ocenili především efektivní a progresivní postupy při využívání nejmodernějších technologií.

 

V tomto roce se soutěže, kterou každoročně vyhlašuje společnost Microsoft, zúčastnilo 33 společností, které prezentovaly 41 řešení. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení byl především rozsah projektu, použití nových technologií a přínos pro zákazníka.

 

„Microsoft .NET Technology Award je v krátké době již druhé významné ocenění, které LCS Noris získal,“ říká Jan Přerovský, generální ředitel společnosti LCS International. „To je pro zákazníky jasná zpráva potvrzující kvality informačních systémů LCS,“ dodává J. Přerovský.

 

Před týdnem byl informační systém LCS Noris oceněn také v soutěži ERP Czech zvláštní cenou poroty v kategorii „Podnikový informační systém roku 2004 pro velké podniky“. Pro zajímavost, systémy hodnotilo přibližně 250 porotců.

 

Bližší informace o LCS lze nalézt na www.lcs.cz.

 

 

O společnosti LCS

Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Vlajkovými produkty společnosti jsou podnikové informační systémy LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává více než 180 pracovníků. Obrat skupiny LCS překročil 210 mil. Kč.

 

Váš názor Další článek: GTS mění Fair Use Policy na ADSL

Témata článku: Microsoft, Efektivní využití


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 256Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky