LCS Noris CRM – Kontaktní centrum na bázi technologie Cisco IP Telephony

Společnost Popron Consulting, která patří mezi nejvýznamnější partnery skupiny LCS na tuzemském trhu, úzce spolupracuje se společností Cisco Systems v oblasti komplexního řešení LCS Noris CRM – Kontaktní centrum.
LCS Noris CRM – Kontaktní centrum na bázi technologie Cisco IP Telephony

Tento modul informačního systému LCS Noris zajišťuje plnohodnotnou integraci mezi systémem a technologií Cisco IP Telephony. Druhá generace špičkové technologie Cisco umožňuje vybudování konvergované komunikační infrastruktury založené čistě na protokolu IP. Mezi hlavní přednosti technologie IP telefonie patří zejména využití stávající síťové infrastruktury pro „bezplatný“ přenos audio a video dat, například mezi centrálou společnosti a jejími pobočkami.

 

„Poslední vývoj IT směřuje k bezplatnému přenosu hlasu a obrazu po existujících datových sítích,“ poznamenává Milan Čálek, výkonný ředitel společnosti Popron Consulting. „Tato jednoduchá strategie pomáhá společnostem podstatně snížit provozní náklady a ušetřené peníze mohou být investovány do jiných oblastí, které pomohou zvýšit produktivitu či rozvíjet podnik. Právě tento trend umožní společnostem s pomocí IT dosáhnout více s menšími  náklady.“

 

Modul CRM – Kontaktní centrum je optimálním řešením pro jakoukoli společnost, která využívá informační systém LCS Noris a současně implementuje řešení na bázi Cisco IP Telephony.

Řešení nabídne uživateli následující funkce:

·         Zobrazení informací o příchozím hovoru a kontaktní osobě přímo v prostředí systému LCS Noris ještě před příjmem hovoru;

·         Sledování seznamu a informací o uskutečněných hovorech dle nastavitelných parametrů;

·         Ovládání Cisco IP Telefonu přímo v prostředí LCS Noris:

o        Iniciování / příjem hovoru

o        Přesměrování hovoru

o        Přepínání mezi aktivními hovory (alternate)

o        Přihlášení a odhlášení agenta

o        Nastavení pracovního režimu agenta (ready, busy, worknotready…)

o        Nastavení přesměrování hovoru na základě informací v LCS Noris.

 

O systému LCS Noris

Informační systém LCS Noris, určený pro řízení velkých a středně velkých podniků, je na trhu již od roku 1996 a může se pochlubit  téměř 150 úspěšnými implementacemi v řadě renomovaných firem. Nová verze LCS Noris .NET je plně vystavěna na moderní platformě Microsoft .NET, která nabízí řadu nových možností a podstatně zvyšuje uživatelský komfort. LCS Noris .NET poskytuje jednotnou platformu pro provoz všech aplikací, které firma pro svůj provoz potřebuje, a vyniká vysokou mírou přizpůsobivosti a otevřenosti. Nepřehlédnutelnými výhodami jsou i velice rychlá implementace systému, malá náročnost na dodatečné investice a možnost snadného růstu podle aktuálních potřeb uživatele.

 

O společnosti Popron Consulting

Společnost Popron Consulting, s. r. o., je součástí holdingu firem Popron a. s. Společnost Popron a. s. disponuje širokým rozsahem služeb v oblasti médií, logistiky a IT s působností zejména na evropském trhu. Společnost Popron Consulting působí již od roku 1994 jako systémový integrátor komplexních informačních systémů a je významným obchodním, implementačním a vývojovým partnerem společnosti LCS International, a. s., v partnerském programu LCS Noris Open.

 

O společnosti Cisco Systems

Společnost Cisco Systems, Inc., (NASDAQ: CSCO) je vedoucí světovou společností v oblasti sítě Internet. Mezi produkty společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN a ATM, servery pro přístup vytáčenou linkou a software pro správu sítí. Tyto produkty pracují s operačním systémem IOS společnosti Cisco a spojují zeměpisně rozptýlené sítě LAN, WAN a IBM.

 

O skupině LCS

Skupina LCS (LCS International, a. s., a její dceřiná společnost LCS Softprofes, a. s.) patří mezi přední softwarové firmy na českém trhu. Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Vlajkovými produkty společnosti jsou podnikové informační systémy LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 180 pracovníků. Obrat skupiny LCS překročil 200 mil. Kč. LCS patří mezi TOP 100 českých IT firem.

Váš názor Další článek: Atari distribuuje svůj nový produkt přes Kazaa

Témata článku: Microsoft, Ušetřené peníze, Plnohodnotný LAN


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 92

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF