LCS na Invexu 2005 představuje řadu novinek

Letošní Invex je pro LCS International ve znamení novinek. Mezi ty nejvýznamnější patří zcela nová verze ekonomického systému pro podnikatele a živnostníky – LCS SIS 6.0. Zájemce ze segmentu středních a větších firem jistě zaujme nový modul Řízení projektů pro systém LCS Helios IQ. Prezentace systému LCS Noris je zaměřena hlavně na přínosy technologie .NET a seznámení s novým pohledem na data.
LCS na Invexu 2005 představuje řadu novinek

„Na veletrhu Invex se prezentujeme pravidelně, protože zde máme prostor k setkání se svými zákazníky, jimž můžeme představit novinky a poslední verze našich systémů,“ říká Jan Přerovský, generální ředitel LCS International. „Letos bude mít oproti ostatním systémům trochu navrch LCS SIS, protože jeho novou verzi 6.0 plánujeme slavnostně ‘pokřtít‘ za účasti populárního herce divadla Sklep Milana Šteindlera. Nicméně ani naše další dva informační systémy nebudou na veletrhu opomíjeny.“

„Prezentace systému LCS Helios IQ bude mimo jiné zaměřena na oblast výroby, ve které má LCS mnoho významných referencí a nabídku řešení pro různé typy výroby. Pro lepší pokrytí řízení firemních procesů ve středně velkých firmách LCS představuje modul Řízení projektů, Kalkulace, dále modul Servis, řešení odvolávek a možnosti outsourcingu informačních systémů,“ říká Michal Froněk, manažer značky LCS Helios IQ.
Od letošního INVEXu do konce roku nabízí LCS Helios IQ pro malé výrobní firmy akční balíček Výroba za zvýhodněnou cenu 199 000 Kč, který obsahuje licence, implementaci a školení pro uživatele.

Systém LCS Noris opět staví na výhodách, které přináší platforma Microsoft .NET. Letošní prezentace systému je však postavena na konkrétních přínosech této technologie a na novinkách, které uživatelům přinášejí novou formu zobrazení dat. Jedná se především o analytický pohled na informace v systému pomocí nových grafických komponent. Okna zobrazující jednotlivé přehledy je možné uspořádat na ploše podle potřeby uživatele, a toto rozložení uložit pro opakované použití. Tak lze v jedné části plochy zároveň zobrazovat přehled organizací, v další části všechny kontaktní osoby, patřící k dané organizaci, a ve třetí části všechny odpovídající faktury. Se změnou organizace v prvním okně dojde ke změně zobrazovaných dat i ve všech návazných oknech. LCS na stánku předvádí také modul Výroba, postavený rovněž na platformě .NET, který nově nabízí kapacitní plánování se zobrazením formou Ganttových grafů.

O společnosti LCS
Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Společnost LCS je producentem podnikových informačních systémů LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, pokrývajících nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny produkty jsou doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 200 pracovníků. Obrat skupiny LCS v roce 2004 činil 233 mil. Kč.
Bližší informace lze nalézt na www.lcs.cz.

Váš názor Další článek: Invex 2005: Světová novinka mezi MP3 přehrávači k vidění

Témata článku: Microsoft, Podniková část, Helios, Producent

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší