LCS International oceněna v soutěži Českých 100 nejlepších

Na pátečním slavnostním galavečeru „Českých 100 nejlepších 2005“ pořádaném na Pražském hradě za účasti prezidenta Václava Klause a premiéra ČR Jiřího Paroubka převzal ředitel společnosti LCS International Jan Přerovský z rukou ministryně informatiky Dany Bérové ocenění za umístění v kategorii Informační technologie.
LCS International oceněna v soutěži Českých 100 nejlepších

„Českých 100 nejlepších“, pořádané společností Comenius, je hnutí pro celonárodní podporu českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Sestavení žebříčku je realizováno hlasováním cca 25 000 respondentů pocházejících z řad neziskových organizací, akademické sféry, odborníků, profesních organizací až po zástupce průmyslových podniků, zemědělské výroby, představitelé bank, leasingových společností, poradenských a auditorských firem, hotelů, obchodních firem, dopravců, turistických kanceláři, stavebních firem, atd. Nominace tak vycházejí z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností respondentů z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při jejich profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

„Jsem ráda, že mohu ocenění předat firmě podnikající v oblasti informačních technologií. Toto odvětví nabývá celosvětově na významu a je v zájmu konkurenceschopnosti České republiky, aby využívání moderních technologií v průmyslu, ve státní správě i v běžném životě podporovala,“ říká ministryně informatiky Dana Bérová.

„Pro společnost LCS International je významnou poctou obdržet takto uznávané ocenění. Je velkou odměnou pro všechny naše zaměstnance a významným signálem pro stávající i budoucí zákazníky, že ve svém oboru jsme vedoucí firmou,“ říká generální ředitel LCS Jan Přerovský. „Toto ocenění vnímáme též jako závazek do budoucna nezklamat důvěru, která nám tímto oceněním byla projevena,“ dodává.

Společnost LCS International patřila mezi sedm oceněných firem z oboru informačních technologií.


O společnosti LCS
Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Společnost LCS je producentem podnikových informačních systémů LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, pokrývajících nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny produkty jsou doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává cca. 200 pracovníků. Obrat skupiny LCS v roce 2004 činil 233 mil. Kč. Bližší informace lze nalézt na www.lcs.cz.

Témata článku: Producent, Obchodní význam, Budoucí zaměstnanec

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje