LCS International má zlato od Microsoftu

LCS International dosáhla v partnerském programu společnosti Microsoft nejvyšší úrovně certifikace – Microsoft Gold Certified Partner – která potvrzuje dlouhodobou úzkou spolupráci obou společností a vysokou odbornost specialistů z LCS.
LCS International má zlato od Microsoftu

 „Vážíme si certifikátu Microsoft Gold Certified Partner především jako ocenění naší velmi dobré vzájemné spolupráce,“ říká generální ředitel společnosti LCS International Jan Přerovský. „Tento certifikát také chápu jako završení procesu partnerství se společností Microsoft, neboť již před časem získaly oba naše vlajkové produkty - informační systémy LCS Noris a LCS Helios – certifikáty MS Platform Test. Všechny získané certifikáty jsou potvrzením vysoké kvality a technologické vyspělosti našich produktů, jejich provázanosti s produkty Microsoftu a skutečnosti, že disponujeme profesionály a specialisty pro vývoj i implementaci,“ dodává J. Přerovský.

 

K získání certifikátu Microsoft Gold Certified Partner je potřeba dostát mnoha konkrétním požadavkům. LCS je například držitelem dvou kvalifikací Microsoft Competency: „ISV/Software Solutions Competency“ a „Networking Infrastructure Solutions Competency“. V té souvislosti byly prokázány schopnosti odborníků LCS v oblasti implementace technologických řešení založených na operačních systémech Microsoft. V rámci spolupráce mezi společnostmi Microsoft a LCS byly také informační systémy LCS Noris a LCS Helios již v červnu 2005 úspěšně otestovány u firmy VeriTest, která se zabývá testováním softwaru pro společnost Microsoft, a získaly tak již zmíněný MS Platform Test. Tím je garantováno, že systémy LCS plně odpovídají požadavkům platformy Microsoft, na níž jsou provozovány. Důkazem pro to je i skutečnost, že systém LCS Noris jako první v ČR začal fungovat na platformě Microsoft .NET.

 

Jedním z podstatných faktorů, jež také napomohly LCS k získání certifikátu Microsoft Gold Certified Partner, byl i podpis smlouvy Microsoft ISV Royalty Program. Ta současně znamená i výhodu pro zákazníky LCS. Díky ní je totiž společnost LCS oprávněna dodávat vybrané produkty společnosti Microsoft současně s vlastními produkty a za výrazně výhodnějších podmínek.

 


O společnosti LCS

Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Produkty společnost LCS - podnikové informační systémy LCS SIS, LCS Helios a LCS Noris - pokrývají nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny systémy jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 200 pracovníků. Obrat společnosti LCS za kalendářní rok 2005 činil 215 mil. Kč.

Témata článku: Microsoft, Helios, Gold, Vybraný specialista

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje