LCS a KODYS společně pro své zákazníky

3. února 2007
Na téma: Fotoalba
Smlouvu o partnerství společností KODYS, spol. s r.o. a LCS International, a.s. podepsali ředitelé obou společností 25. ledna v prostorách LCS. Firma KODYS působí v oblasti systémů čárových kódů. Činnosti obou společností se tedy budou nadále vhodně doplňovat, zejména k užitku jejich zákazníků z oblastí výroby, prodeje a logistiky.
LCS a KODYS společně pro své zákazníky

Partnerství, uzavřené mezi společnostmi LCS a KODYS přináší nové příležitosti vyhovět požadavků zákazníků a nabídnout jim komplexní systém, zahrnující informační systémy z rodiny Helios a na ně napojený systém řízeného skladu WMS Accellos (dříve WMS Radio Beacon) s využitím čárových kódů. Komplexnost tohoto řešení je zajímavá především pro zákazníky z oblasti logistiky a výroby v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.

V rámci partnerství, které pokrývá Českou republiku i Slovensko, dojde ke vzájemnému proškolení vybraných  pracovníků společností LCS a  KODYS, i dalších partnerů LCS tak, aby toto řešení bylo dostupné pro implementaci  také jejich prostřednictvím.

Pro nejbližší dobu je naplánována řada akcí. Začíná společným seminářem, na němž bude nabízené řešení prezentováno. Společné řešení Helios a KODYS je již implementováno u dvou významných zákazníků a slibně se rozvíjející spolupráci dokládají i další rozpracované projekty.

Váš názor | Na téma: Fotoalba

Témata článku: Partnerství, Radio, Společné řešení, Automobilový průmysl, Komplexní projekt, Helios, Radio 1

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší