LCD televizor LG Electronics LX2 s integrovaným DVD přehrávačem přináší spotřebiteli maximální praktičnost a mobilitu

Praha, 24. listopadu 2005 - LCD televizor LX2 s integrovaným DVD přehrávačem, který na trh uvedla společnost LG Electronics, je dalším krokem v oblasti sbližování digitálních technologií. Toto šikovné řešení kompletace dvou zařízení do jednoho umožňuje zejména snížení prostorových nároků.
LCD televizor LG Electronics LX2 s integrovaným DVD přehrávačem přináší spotřebiteli maximální praktičnost a mobilitu

Neustálý vývoj systémů domácího kina je pro uživatelské pohodlí velkým přínosem. Přinesl však také řadu problémů v oblasti propojení a koordinování několika AV produktů mezi sebou. Kompaktní řešení nabízí LCD televize 26LZ5RV se zabudovaným DVD přehrávačem společnosti LG Electronics.

 

LCD televizory s připojenými DVD přehrávači, které patří mezi nejčastější řešení domácího kina, zabírají kvůli externímu přehrávači zbytečně mnoho místa. V případě LCD televize 26LZ5RV je plnohodnotný DVD přehrávač šikovně, s ohledem na design, integrován do stojanu samotného televizoru.  Společnost LG Electronics je celosvětovou jedničkou ve výrobě DVD přehrávačů a pátým největším výrobcem LCD televizorů na světě. Díky potřebným zkušenostem tak garantuje kvalitu integrace DVD přehrávače do stojanu televize. 

 

Na modelu 26LZ5RV spotřebitelé ocení zejména jeho praktičnost. Pro snadné ovládání a minimální rozměry se hodí jako druhý televizor do ložnice či do kuchyně. Případně také jako hlavní televizor do menších bytů. Kompaktní velikostí a poměrně nízkou váhou může sloužit i jako mobilní domácí DVD přehrávač.

 

Od LCD televizorů s integrovaným DVD přehrávačem si společnost LG Electronics slibuje v Evropě dobré výsledky. Jsou dobrým řešením ve všech domácnostech, kde jsou minimální rozměry klíčové. Tyto LCD televizory jsou k dostání ve všech prodejnách s elektronikou v celé Evropě. Koncem tohoto roku budou tyto LCD televizory uvedeny na asijský trh.

O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

Váš názor Další článek: Podle průzkumu BSA se lidé obávají nákupů přes Internet

Témata článku: Electronics, Autorádia, Domácí spotřebič, Televize LG, Domácí kina, Televize s DVD, Televizory, Kompaktní rozměr, Televizory LG 2016, Domácí kino, Televizory 32, Slovenská televize

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší