LCD PC nové generace - UMAX ZEN MCE aneb Multimediální centrum domácí zábavy trochu jinak

UMAX představuje unikátní all-in-one řešení v segmentu multimediální domácí zábavy. Umax ZEN MCE nahradí většinu zařízení v obývacím pokoji a díky atraktivnímu a nadčasovému designu se s ním budete moci chlubit každému, kdo Vás navštíví.
LCD PC nové generace - UMAX ZEN MCE aneb Multimediální centrum domácí zábavy trochu jinak

Představujeme Vám zcela unikátní počítač, který je koncipován jako all-in-one centrum domácí zábavy. Umax jako leader v oblasti LCD PC řešení tentokrát ukazuje možnou cestu, kudy se bude ubírat vývoj v této oblasti. Maximální komfort, mimořádný design a všechny multimediální funkce v jednom zařízení. S dálkovým ovládáním v ruce nebude pro Vás problém pustit televizi (bez nutnosti zapínat systém počítače), přehrát oblíbený film na DVD nebo využít ZEN jako výkonný počítač se všemi dostupnými multimediálními funkcemi.

Základním stavebním prvkem je  širokoúhlý displej s úhlopříčkou 17“ (1440x900) s leštěným povrchem a maximálními viditelnými úhly, které zabezpečí kvalitní sledování ze všech stran. Srdcem počítače je mobilní technologie na bázi AMD Turion ML-30, který je dostatečně dimenzován pro maximální využití všech dostupných funkcí. Výbava i konektivita této novinky potvrzuje strategii UMAXu, nabízet maximum v daném segmentu. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, 5x USB 2.0, PCMCIA slot typu II, LAN,  fax modem, TV výstup, digitální DVI výstup, AV konektor, RGB video vstup a Mini PCI slot pro Wireless LAN. Nechybí samozřejmě čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se čtyřmi výkonnými reproduktory a vestavěným subwooferem Vám nabídne neodolatelné zvukové zážitky. Zajímavostí tohoto modelu je také bezdrátová klávesnice spolu s optickou myší, které jsou designovány speciálně pro tento multimediální skvost.

Základní sestava s AMD Turion ML-40, 1 GB Dual DDR, 160 GB, DVD+/-RW mechanikou,    TV Tunerem, bezdrátovou klávesnicí i optickou myší a XP Home stojí 53 538 s DPH. Systém lze také doplnit o multimediální edici MS Windows MCE. Samozřejmostí je sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na přání.

Váš názor | Karneval rozšiřuje nabídku digitálního vysílání

Témata článku: Video, Základní prvek, All In One Pc, TV Tuner, Klávesnice k počítači, Mini klávesnice, Bezdrátová klávesnice k pc, Leader, Dostupné funkce, Výkonný počítač, Bezdrátová klávesnice s myší, LCD TV, Televize úhlopříčka 80, All-in-one počítač, Home Design, Bezdrátová klávesnice k tv

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší