LCD PC nové generace - UMAX ZEN MCE aneb Multimediální centrum domácí zábavy trochu jinak

UMAX představuje unikátní all-in-one řešení v segmentu multimediální domácí zábavy. Umax ZEN MCE nahradí většinu zařízení v obývacím pokoji a díky atraktivnímu a nadčasovému designu se s ním budete moci chlubit každému, kdo Vás navštíví.
LCD PC nové generace - UMAX ZEN MCE aneb Multimediální centrum domácí zábavy trochu jinak

Představujeme Vám zcela unikátní počítač, který je koncipován jako all-in-one centrum domácí zábavy. Umax jako leader v oblasti LCD PC řešení tentokrát ukazuje možnou cestu, kudy se bude ubírat vývoj v této oblasti. Maximální komfort, mimořádný design a všechny multimediální funkce v jednom zařízení. S dálkovým ovládáním v ruce nebude pro Vás problém pustit televizi (bez nutnosti zapínat systém počítače), přehrát oblíbený film na DVD nebo využít ZEN jako výkonný počítač se všemi dostupnými multimediálními funkcemi.

Základním stavebním prvkem je  širokoúhlý displej s úhlopříčkou 17“ (1440x900) s leštěným povrchem a maximálními viditelnými úhly, které zabezpečí kvalitní sledování ze všech stran. Srdcem počítače je mobilní technologie na bázi AMD Turion ML-30, který je dostatečně dimenzován pro maximální využití všech dostupných funkcí. Výbava i konektivita této novinky potvrzuje strategii UMAXu, nabízet maximum v daném segmentu. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, 5x USB 2.0, PCMCIA slot typu II, LAN,  fax modem, TV výstup, digitální DVI výstup, AV konektor, RGB video vstup a Mini PCI slot pro Wireless LAN. Nechybí samozřejmě čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se čtyřmi výkonnými reproduktory a vestavěným subwooferem Vám nabídne neodolatelné zvukové zážitky. Zajímavostí tohoto modelu je také bezdrátová klávesnice spolu s optickou myší, které jsou designovány speciálně pro tento multimediální skvost.

Základní sestava s AMD Turion ML-40, 1 GB Dual DDR, 160 GB, DVD+/-RW mechanikou,    TV Tunerem, bezdrátovou klávesnicí i optickou myší a XP Home stojí 53 538 s DPH. Systém lze také doplnit o multimediální edici MS Windows MCE. Samozřejmostí je sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na přání.

Témata článku: Video, All In One Pc, Home Design, LCD TV, Leader, TV Tuner, Bezdrátová klávesnice k pc, Bezdrátová klávesnice k tv, Bezdrátová klávesnice s myší, Klávesnice k počítači, Mini klávesnice, Televize úhlopříčka 80, All-in-one počítač, Základní prvek, Výkonný počítač, Dostupné funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?