LBMS rozšířila svůj pracovní tým o nové kolegy

LBMS rozšířila svůj pracovní tým o nové kolegy

V Praze dne 24. 9. 2007. Počátkem září nastoupil do společnosti LBMS na pozici konzultanta Tomáš Vosáhlo (25). Tomáš se bude podílet na projektech implementace řešení LBMS Process Improvement využívajících nástrojové platformy TeamTrack a podporou stávajících zákazníků LBMS, kteří využívají tuto platformu. Svou profesní kariéru začal Tomáš ve společnosti Unicorn jako databázový specialista MIS a vývojář  JAVA/Oracle. Dále se zabýval vývojem JAVA/DB2/Sybase pro platformu IBM Websphere Portal ve společnosti Empire. Před nástupem do LBMS působil v Hypoteční bance, kde se věnoval řešení interního informačního systému za pomoci technologií JAVA/Oracle. Mezi jeho záliby patří navrhování webdesignu, zajišťování ozvučení pro amatérskou kapelu a cestování.

„Věřím, že budoucí i stávající zákazníci společnosti LBMS využijí mých znalostí z prostředí předních českých společností působících v bankovním a IT sektoru, i technické znalosti z oblasti implementace rozsáhlých podnikových informačních systémů, které se mi podařilo získat během mého dosavadního působení v IT oboru.“

Novou posilou pracovního týmu LBMS se stala Petra Kadeřábková, která do společnosti nastoupila na pozici Marketing & Sales Specialist. Petra bude zodpovídat za prezentaci společnosti LBMS směrem k veřejnosti a za udržování dobrého jména společnosti u obchodních partnerů a stávajících i potenciálních zákazníků. Nová marketingová specialistka bude mít na starosti tvorbu a optimalizaci marketingového mixu, včetně doprovodných marketingových projektů a akcí.

Petra vystudovala Vysokou školu hotelovou, obor Management hotelnictví a lázeňství. Mezi její zájmy patří poznávání cizích kultur a krajů, ale také četba napínavých knih a hororů. V zimě ji můžete spatřit, jak zdolává české hory na snowboardu.

„Věřím, že znalosti, které jsem získala během studia, plně využiji při své práci v marketingovém oddělení LBMS, a přinesu tak do společnosti pohybující se v odvětví informačních technologií nové podněty.“ komentuje svůj nástup Petra Kadeřábková.

Stanislav Mlynář, ředitel společnosti LBMS dodává: “Jsem rád, že se nám podařilo posílit tým zajišťující projekty implementace a následnou podporu platformy TeamTrack, což nám napomůže lépe pokrýt sílící poptávku po řešeních z oblasti automatizace IT procesů. Neméně důležité je pro nás posílení týmu zodpovídajícího za nabídkovou a obchodní činnost. Po nástupu Petry budeme schopni zejména rychleji realizovat důležité inovační projekty. “

Váš názor Další článek: Seznam kupuje (významný) podíl ve službě Stream.cz

Témata článku: Dobrá pozice, Snowboard, Dobrá optimalizace, Empire, Znalost, Petr, Zima, Stávající zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší