LANGMaster rozšiřuje možnosti studia jazyků

Společnost LANGMaster International, s.r.o., jež patří mezi největší výrobce a dodavatele multimediálních jazykových kurzů v tuzemsku i v zahraničí, výrazně rozšířila svou stávající nabídku o nové produkty. Kolekce pěti titulů řady LANGMaster Poslechy nejen na cesty je především doplněním a rozšířením existujících jazykových kurzů a přináší možnost studovat jazyky též poslechem. Nové produkty lze tedy využívat především jako jazykové cvičebnice v době, kdy uživatelé nemají k dispozici počítač.
LANGMaster rozšiřuje možnosti studia jazyků

Pětice nových titulů bezprostředně navazuje na stávající, nejmodernější výuku cizích jazyků společnosti LANGMaster a je koncepčně sestavena jako doplnění kurzů pro pět cizích řečí. LANGMaster Poslechy nejen na cesty tedy poskytnou nejvyšší užitnou hodnotu jako pravidelně používaný procvičovací materiál ve spojení s moderní multimediální výukou. Varianta pro anglický jazyk navazuje na tituly Angličtina ELEMENTS a Angličtina EXPRESS, německá varianta doplňuje Němčinu TANGRAM a Němčinu EXPRESS, španělská verze pak vychází z dvojice titulů Španělština MIRADA a Španělština EXPRESS. Obdobně navazují francouzská poslechová cvičebnice na Francouzštinu FACETTES a Francouzštinu EXPRESS a italská varianta na Italštinu ESPRESSO a Italštinu EXPRESS.

Přestože jsou tituly navrženy především jako vhodné doplnění uvedených stávajících kurzů, je možné je využívat rovněž samostatně jako procvičovací materiál k libovolné výuce příslušného cizího jazyka. Pro studium jsou rovněž k dispozici přepisy veškerých textů, dodávaných ve zvukové podobě, takže uživatel má bezprostřední možnost kontrolovat správnost svého poslechu a porozumění. Zvukové záznamy je možné převést do formátu MP3 a využívat je i prostřednictvím moderních, mobilních přehrávačů, jež s tímto formátem dokáží pracovat.

Jednotlivé tituly řady LANGMaster Poslechy nejen na cesty jsou dodávány ve formě audio CD s kombinovaným záznamem, zahrnujícím zvukové stopy a přepisy textů v PDF pro PC. Anglická a německá varianta zahrnují 5 CD, ostatní varianty po 3 CD. Produkty jsou uvolněny do distribuce 1. listopadu 2005 za ceny od 499 Kč do 599 Kč s DPH.

O společnosti LANGMaster International, s.r.o.
Od svého založení vyvíjí a dodává multimediální vzdělávací systémy pro výuku jazyků na osobních počítačích pod názvem LANGMaster. Nyní je nejvýznamnějším vydavatelem vzdělávacích multimediálních produktů v České republice a patří mezi přední světové společnosti zabývající se multimediální výukou jazyků. V současné době jsou produkty dostupné v 25 jazykových verzích ve více než 70 zemích světa. V loňském roce překročil prodej 3 000 000 prodaných titulů v mezinárodním měřítku. Od roku 2004 významně rozšířila nabídku svých služeb také pro firmy a organizace, které mají zájem o výrobu multimediálních titulů, tvorbu prezentačních CD-ROM a instalaci stávajících jazykových kurzů LANGMaster do e-learningových systémů. V roce 2005 připravila pro zákazníky jak v ČR, tak ve světě řadu nových kvalitních vzdělávacích produktů.

Cílem společnosti LANGMaster International, s.r.o. je zkvalitnění vzdělávání lidí prostřednictvím informačních technologií nejvyšší úrovně. Produkty LANGMaster využívají nejmodernější didaktické, vzdělávací a technologické principy, aby tak přispěly ke zefektivnění celoživotního vzdělávacího procesu na úrovni jednotlivců, škol, firem a institucí.

Váš názor | Nové skiny pro Seznam E-mail jsou na světě

Témata článku: Poslech, Espresso, Moderní svět, Francouzská společnost, Multimediální produkt, Variant, Nejvyšší úroveň, Varianta, Tangram, Express, Elements, Možná varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší