LANGMaster International přináší dvě novinky v řadě ŠKOLA hrou

29. listopadu 2002
Vzdušná síť nad Prahou startuje
Po zhruba 40 dnech od uvedení předchozích dvou titulů představuje společnost LANGMaster International, přední tuzemský vydavatel multimediálních produktů pro výuku, další dvě novinky z ediční kolekce LANGMaster Škola hrou.
LANGMaster International přináší dvě novinky v řadě ŠKOLA hrou

Obě jsou opět zaměřeny na tematiku přírodních věd a náleží do řady S, která je určena žákům ve vyšších ročnících základních škol a na nižších stupních víceletých gymnázií. LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) a LANGMaster ŠKOLA hrou - Biologie 2 (12-16 let) jsou v tuto chvíli

k dispozici koncovým zákazníkům.

 

Titul LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) je zaměřen na pokročilejší témata z aritmetiky, algebry, geometrie a problematiky funkcí. Zahrnuje práci s racionálními čísly a jejich geometrickou reprezentací, základy procentového počtu a jeho praktické využití, seznámení s nejjednoduššími algebraickými výrazy, ale také úvod do světa funkcí, výpočty lineárních rovnic a nerovnic s jednou neznámou vícero metodami a vysvětlení problematiky souměrnosti.

 

Produkt LANGMaster ŠKOLA hrou - Biologie 2 (12-16 let) je komplexní učebnicí zoologie. Zahrnuje kapitoly

z anatomie, fyziologie a systematiky živočichů a podává žákům úplný přehled o stavbě a funkcích živočišných těl, stejně jako o jejich rozmanitosti v rámci celé biosféry. Výuka zahrnuje témata, zabývající se např. tělním pokryvem, funkcí cévní, vylučovací či dýchací soustavy nebo smyslovými orgány. Díky obsáhlému materiálu mají žáci možnost poznat nesmírnou rozmanitost světa zvířat a pochopit vztah mezi funkcemi jejich těl

a různorodostí forem.

 

Stejně jako u předchozích dílů řady LANGMaster ŠKOLA hrou mají uživatelé k dispozici standardní rozhraní, takže přechod k novým titulům nevyžaduje u zkušenějších žáků žádný čas na seznamování s ovládáním.

K dispozici jsou také užitečné pomůcky jako záložky, poznámkový blok, a v případě Matematiky 1 též  rozšířený kalkulátor pro výuku složitějších výpočtů. V případě, že na příslušném počítači je již zaveden jiný produkt LANGMaster ŠKOLA hrou, není navíc nutno znovu provádět instalaci a uživatel může rovnou použít CD média s výukovými daty.

 

Uvedením nových produktů na trh v relativně krátkém časovém odstupu vydavatel především potvrzuje svou připravenost nabídnout zájemcům z řad žáků, rodičů a pedagogů avizované studijní materiály v dostupném časovém horizontu. Jednotlivý odstup zhruba 1 měsíc by se měl stát pro nejbližší dva roky standardním intervalem mezi představováním dalších novinek.

 

Produkty LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) a LANGMaster ŠKOLA hrou  - Biologie 2 (12-16 let) jsou okamžitě k dispozici za stejnou koncovou cenu 499 Kč.

 

O společnosti LANGMaster International

Od svého založení vyvíjí a dodává multimediální vzdělávací systémy pro výuku jazyků na osobních počítačích pod názvem LANGMaster. Nyní je nejvýznamnějším vydavatelem vzdělávacích multimediálních produktů v České republice a patří mezi přední světové společnosti zabývající se multimediální výukou jazyků. V současné době jsou produkty dostupné v 25 jazykových verzích ve více než 70 zemích světa. V loňském roce překročil prodej 2 000 000 prodaných titulů v mezinárodním měřítku.

                           

Cílem společnosti LANGMaster International je zkvalitnění vzdělání lidí prostřednictvím informačních technologií nejvyšší úrovně. Produkty LANGMaster využívají nejmodernější didaktické, vzdělávací a technologické principy, aby tak přispěly ke zefektivnění celoživotního vzdělávacího procesu na úrovni jednotlivců, škol, firem a institucí.

 

Informace:

Mirka Pilátová, Public Relations · e-mail: mpilatova@langmaster.cz · internet: www.langmaster.cz

Váš názor Další článek: Vzdušná síť nad Prahou startuje

Témata článku: Multimediální produkt, Algebra


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

** K vyčištění disku ve Windows nepotřebujete nástroje třetích stran. ** Postačíte si i s obyčejným nastavením. ** Zvolit si můžete i automatické promazávání dat.

Vladislav Kluska | 21

Květnové Windows 10 jsou za dveřmi: Co přinesou nového?

Květnové Windows 10 jsou za dveřmi: Co přinesou nového?

** Windows 10 May 2019 Update se blíží ** Hlavní viditelnou změnou je bílé téma ** Novinek je ale samozřejmě mnohem více

Vladislav Kluska | 58Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch