LANGMaster International přináší dvě novinky v řadě ŠKOLA hrou

Po zhruba 40 dnech od uvedení předchozích dvou titulů představuje společnost LANGMaster International, přední tuzemský vydavatel multimediálních produktů pro výuku, další dvě novinky z ediční kolekce LANGMaster Škola hrou.
LANGMaster International přináší dvě novinky v řadě ŠKOLA hrou

Obě jsou opět zaměřeny na tematiku přírodních věd a náleží do řady S, která je určena žákům ve vyšších ročnících základních škol a na nižších stupních víceletých gymnázií. LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) a LANGMaster ŠKOLA hrou - Biologie 2 (12-16 let) jsou v tuto chvíli

k dispozici koncovým zákazníkům.

 

Titul LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) je zaměřen na pokročilejší témata z aritmetiky, algebry, geometrie a problematiky funkcí. Zahrnuje práci s racionálními čísly a jejich geometrickou reprezentací, základy procentového počtu a jeho praktické využití, seznámení s nejjednoduššími algebraickými výrazy, ale také úvod do světa funkcí, výpočty lineárních rovnic a nerovnic s jednou neznámou vícero metodami a vysvětlení problematiky souměrnosti.

 

Produkt LANGMaster ŠKOLA hrou - Biologie 2 (12-16 let) je komplexní učebnicí zoologie. Zahrnuje kapitoly

z anatomie, fyziologie a systematiky živočichů a podává žákům úplný přehled o stavbě a funkcích živočišných těl, stejně jako o jejich rozmanitosti v rámci celé biosféry. Výuka zahrnuje témata, zabývající se např. tělním pokryvem, funkcí cévní, vylučovací či dýchací soustavy nebo smyslovými orgány. Díky obsáhlému materiálu mají žáci možnost poznat nesmírnou rozmanitost světa zvířat a pochopit vztah mezi funkcemi jejich těl

a různorodostí forem.

 

Stejně jako u předchozích dílů řady LANGMaster ŠKOLA hrou mají uživatelé k dispozici standardní rozhraní, takže přechod k novým titulům nevyžaduje u zkušenějších žáků žádný čas na seznamování s ovládáním.

K dispozici jsou také užitečné pomůcky jako záložky, poznámkový blok, a v případě Matematiky 1 též  rozšířený kalkulátor pro výuku složitějších výpočtů. V případě, že na příslušném počítači je již zaveden jiný produkt LANGMaster ŠKOLA hrou, není navíc nutno znovu provádět instalaci a uživatel může rovnou použít CD média s výukovými daty.

 

Uvedením nových produktů na trh v relativně krátkém časovém odstupu vydavatel především potvrzuje svou připravenost nabídnout zájemcům z řad žáků, rodičů a pedagogů avizované studijní materiály v dostupném časovém horizontu. Jednotlivý odstup zhruba 1 měsíc by se měl stát pro nejbližší dva roky standardním intervalem mezi představováním dalších novinek.

 

Produkty LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (12-16 let) a LANGMaster ŠKOLA hrou  - Biologie 2 (12-16 let) jsou okamžitě k dispozici za stejnou koncovou cenu 499 Kč.

 

O společnosti LANGMaster International

Od svého založení vyvíjí a dodává multimediální vzdělávací systémy pro výuku jazyků na osobních počítačích pod názvem LANGMaster. Nyní je nejvýznamnějším vydavatelem vzdělávacích multimediálních produktů v České republice a patří mezi přední světové společnosti zabývající se multimediální výukou jazyků. V současné době jsou produkty dostupné v 25 jazykových verzích ve více než 70 zemích světa. V loňském roce překročil prodej 2 000 000 prodaných titulů v mezinárodním měřítku.

                           

Cílem společnosti LANGMaster International je zkvalitnění vzdělání lidí prostřednictvím informačních technologií nejvyšší úrovně. Produkty LANGMaster využívají nejmodernější didaktické, vzdělávací a technologické principy, aby tak přispěly ke zefektivnění celoživotního vzdělávacího procesu na úrovni jednotlivců, škol, firem a institucí.

 

Informace:

Mirka Pilátová, Public Relations · e-mail: mpilatova@langmaster.cz · internet: www.langmaster.cz

Váš názor Další článek: K účtu GEnius můžete získat počítač i notebook

Témata článku: Multimediální produkt, Algebra


Určitě si přečtěte

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 8

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch