Kyocera představuje novou stolní A4 monochromatickou tiskárnu

Kyocera představuje novou stolní A4 monochromatickou tiskárnu

Společnost Kyocera ve spolupráci se společností Janus uvedla na český trh novou stolní monochromatickou tiskárnu FS-1350DN. Ta je díky rychlosti 30 stran za minutu, standardnímu oboustrannému tisku a síťovému připojení, přehlednému LCD displeji a snadno dostupnému USB portu, ideálním zařízením pro efektivní tisk v menším pracovním kolektivu.

Model FS-1350DN je navržen především pro firemní zákazníky, kteří potřebují spolehlivou a kompaktní desktopovou tiskárnu, schopnou v případě potřeby zvládnout i velké objemy tisku. Zařízení FS-1350DN splňuje v tomto ohledu všechny předpoklady. První výtisk nabízí již za 6 sekund a tiskovou rychlost 30 stran za minutu. Výkonná řídící jednotka s pamětí 128 MB, která je rozšiřitelná až na 1 152 MB, navíc zajišťuje, že jsou rychle zpracovány a vytištěny i rozsáhlé úlohy. Standardně je tato tiskárna vybavena zásobníkem na 250 listů plus jedním víceúčelovým na 50, který pojme alternativní tisková média. Podle potřeby je možné připojit další dva zásobníky po 250 listech, takže výsledná kapacita je 800 listů ze čtyř zdrojů.

Klepněte pro větší obrázek

Další předností stroje FS-1350DN je vysoká kvalita tisku, jež je zaručena díky rozlišení 1 200 x 1 200 dpi.

Nedílnou součástí tiskového zařízení Kyocera FS-1350DN jsou již tradičně hlediska ochrany životního prostředí. Tisková pouzdra nových přístrojů neobsahují žádné škodlivé halogeny, jako jsou chlor, fluor, brom a jod a základní deska a rozvody jsou zcela bez olova. Díky unikátní technologii ECOSYS a velmi dlouhé životnosti komponentů, vyžadují i tyto nové tiskárny Kyocera, pouze výměnu toneru.

Tiskárna FS-1350DN je okamžitě dostupná prostřednictvím distribuční sítě za doporučenou koncovou cenu 12 600 Kč bez DPH, 14 994 Kč vč. DPH.

Diskuze (2) Další článek: Stodolarový notebook: Windows neuspěly

Témata článku: Kyocera, Dlouhá životnost, Janus, Nové doporučení, Síťová jednotka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší