Kyocera FS-1018MFP: Kompaktní multifunkční řešení pro pracovní skupinu

Další rozšíření kancelářských řešení. Kyocera Mita si Vám dovoluje představit FS-1018MFP. FS-1018MFP je první multifunkční tiskárna Kyocera, která nabízí jedinečnou užitnou hodnotu pro společnost, dlouhou životnost a ECOSYS TM technologii.
Kyocera FS-1018MFP: Kompaktní multifunkční řešení pro pracovní skupinu

Klepněte pro větší obrázekTím je myšleno, že ať už tisknete, nebo kopírujete, celková nákladovost na vlastnictví (TCO) u zařízení FS-1018MFP bude nejnižší ze všech zařízení ve své třídě. Při možnosti zahrnout zařízení do standardní podnikové sítě je FS-1018MFP jedinečným nástrojem pro zpracování vašich dokumentů v malé kancelářské pracovní skupině.

Mnohostrannost a rychlost

FS-1018MFP poskytuje kvalitu 1200 dpi v A4 formátu s rychlostí tisku 18 stran za minutu, tisk první strany trvá méně než 10 vteřin. V jednom kompaktním zařízení tento nový multifunkční systém poskytuje, perfektní tisk, výkonnou kopírku v rámci kanceláře, či oddělení. Navíc s možností scan-do-emailu, můžete Vaše dokumenty skenovat v perfektních barvách a rovnou je odesílat přes Váš e-mail.

Kompaktnost a výkon

Při kompaktním designu a malých rozměrech FS-1018MFP, disponuje tato tiskárna mnohostranným využitím zásobníku s kapacitou 300 stránek, rozšiřitelným až na 550 stránek A4 po rozšíření o PF-17 přídavný zásobník s nižším počtem nutného doplnění potiskovým materiálem. Po přidání velkokapacitního vstupního zásobníku DP-100 můžeme kopírovat i velké množství dokumentů v jedné úloze. Centrální řídící deska je vybavena impozantními 96 MB RAM ve standardním provedení (po rozšíření až 320 MB), splňuje tím rysy jak vysoce kvalitního a bezpečného digitálního kopírování, tak provádění úloh typu skenuj-jednou-tiskni-více a elektronického třídění dokumentů s maximálním pohodlím.

Silný týmový hráč

Zabudované síťové rozhraní Ethernet, poskytuje sdílení multifunkčního zařízení napříč celou skupinou uživatelů. Případně může být připojeno k PC přes USB 2.O (vysokorychlostní) rozhraní, či přes klasické paralelní (IEEE 1284). Výkonný řídící jazyk PRESCRIBE vyvinutý společností Kyocera Mita je schopen emulovat jazyky PCL5e, PCL6e stejně dobře i PostScript3® (KPDL3) a přímý tisk PDF dokumentů.

ECOSYS pro maximální hospodárnost

Kyocera FS-1018MFP je první multifunkční tiskárna vybavená chráněnou technologií ECOSYSTM. Toner je jediný spotřební materiál, vlastní tiskárna se vyznačuje dlouhou životností a bezúdržbovým provozem. Tyto vlastnosti zaručují nejnižší TCO ve své třídě, a minimalizují dopad na životní prostředí.

Kyocera FS-1018MFP multifunkční tiskárna bude dostupná během září u autorizovaných partnerů Kyocera Mita , které najdete na www.janus.cz.

Váš názor Další článek: Studenti navrhli pro Intel netradiční notebooky

Témata článku: Tiskárny multifunkční, Maximální rychlost, Multifunkční zařízení, Nejnižší třída, Kompaktní rozměr, Přímé sdílení, Kopírky, Scan, Kyocera, Dlouhá životnost, Malá skupina


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky