Kvintech je zlatým partnerem Microsoftu

Kvintech je zlatým partnerem Microsoftu

Společnost Kvintech získala status „Microsoft Gold Certified Partner“, čímž se zařadila mezi přední partnery společnosti Microsoft v České republice.

Microsoft Gold Certified Partner je nejvyšší úroveň členství v rámci partnerského programu a demonstruje stupeň znalostí a zkušeností s technologiemi Microsoft. Společnosti s tímto statusem musí splnit nejnáročnější požadavky, na základě čehož pak získávají nejrozsáhlejší výhody v rámci programu Microsoft Partner Program.

„Jsme velmi hrdí na to, že se nám podařilo splnit náročná kritéria certifikace. Svědčí to o kvalitách našeho programátorského týmu. Stejně tak jde o dobré vodítko pro zákazníky a partnery, kteří nás vnímají za stabilního partnera pro řešení jejich požadavků,“ říká Pavel Ponížil, CEO společnosti Kvintech.

„Kvintech se do nejvyšší úrovně partnerského programu Microsoft Partner Program kvalifikoval mimo jiné i tím, že zaměstnává certifikované odborníky na Microsoft technologie s titulem Microsoft Certified Professional Developer. Svoji odbornost pak prokázal ještě před vstupem do tohoto partnerského programu celou řadou úspěšně realizovaných projektů. Kvintech se také stal jedním ze sedmi partnerů s kompetencí Custom Development Solutions - Smart Client Development Specialization, což dokazuje význam této společnosti v partnerském ekosystému Microsoftu a přináší jí celou řadu výhod a naši plnou podporu,” říká Tomáš Přáda, ředitel pro partnerskou strategii společnosti Microsoft v České republice.

Význam partnerského ekosystému společnosti Microsoft pro ekonomický rozvoj České republiky dokazuje studie analytické firmy IDC, která uvádí, že v roce 2007 bylo díky partnerskému ekosystému společnosti Microsoft vytvořeno v České republice celkem 73 000 pracovních příležitostí, což představuje 48 % všech pracovních míst v celém našem IT průmyslu.Průzkum dále ukazuje, že každá koruna, kterou Microsoft v České republice vydělá, generuje dalších přibližně 10 korun do české ekonomiky.

O společnosti Kvintech

Kvintech je technologicky a marketingově orientovanou organizací. Mezi hlavní oblasti, ve kterých se společnost Kvintech prosazuje, patří mimo jiné outsourcing vývoje softwaru, e-learning, vývoj na zakázku a podniková řešení.

Váš názor | SP3 pro Windows XP už je oficiálně dostupný

Témata článku: Microsoft, Custom, Partner, Nejvyšší úroveň, E-Learning, Status, Význam, Česká republika, Development, Pracovní zkušenost, Celá republika, Celá studie, Gold

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší