Květnové novinky Paegasu

Nejširší nabídka mobilních telefonů už od 1 Kč a další květnové novinky v prodejní síti Paegas.
Květnové novinky Paegasu
Z celkem 28 různých dotovaných mobilních telefonů GSM v ceně už od 1 Kč si mohou vybrat zákazníci, pokud se rozhodnou pro služby Paegas. V nabídce jsou zastoupeny všechny typy přístrojů ať už jde o standardní, profi či duální telefony, anebo o telefon do auta nebo komunikátory. V prodejní síti Paegas se také objevují žhavé novinky, jako třeba miniaturní Motorola v3688, která byla v prodeji prakticky ihned po oficiálním představení. „Snažíme se udržovat širokou nabídku mobilních telefonů GSM tak, aby si každý zájemce vybral přístroj, který mu plně vyhovuje,“ uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová. „Naši technici neustále testují novinky od výrobců telefonů, abychom je rychle mohli zařadit do své nabídky. Jedině tak si můžeme dovolit nabídnout našim zákazníkům třikrát více dotovaných telefonů než konkurenční operátor,“ dodala.

Zájemci o mobilní telefon, kteří se nechtějí vázat, si mohou vybrat ze čtyř různých sad Paegas Twist, přičemž základní sadu s telefonem Motorola d520, kartou Paegas SIM Toolkit a 400korunovým počátečním kreditem mohou mít už za 4.499 Kč včetně DPH. Předplacená služba společnosti RadioMobil se navíc může pochlubit vůbec nejnižšími cenami za minutu hovoru mezi obdobnými službami v ČR, a to ještě mohou zákazníci ušetřit při koupi kupónů vyšších hodnot až 100 korun. V nabídce vedle sady s mobilním telefonem Motorola d520 nadále zůstávají i sady s dalšími typy telefonů: s přístrojem Alcatel One Touch Club za 5.999 Kč, s miniaturním duálním telefonem Siemens C25 na 7.499 Kč a s přístrojem Nokia 5110 na 8.999 Kč.

Od začátku května mohou zákazníci využít nové služby Paegas Asistent, kde jim operátor na čísle 333 zjistí telefonní číslo, nalezenou informaci zašle formou textové zprávy SMS a může zájemce s vyhledaným číslem také přímo spojit. Vedle toho lze na lince Paegas Asistent hovory plánovat na předem určený den a čas a také zařídit konferenční hovor až se 24 účastníky.

V průběhu května mohou všichni uživatelé služeb Paegas tipovat výsledek kvalifikačního zápasu na ME ve Fotbale EURO 2000 Česká republika – Skotsko, který bude sehrán 9. června v Praze. Stačí zavolat na speciální info-linku EURO 2000 na čísle 0603 604 603. Celkem 50 vylosovaných účastníků získá vstupenku na zápas a pět vylosovaných ze správně tipujících obdrží sadu Paegas Twist.

Až do konce června získají noví uživatelé služeb Paegas, kteří si vyberou některý z běžných tarifních programů, poukázku na tisíc korun na koupi zájezdu cestovní kanceláře Čedok.

"Jsme potěšeni, že během prvních čtyř měsíců si služby sítě GSM Paegas vybralo o téměř deset tisíc lidí více než služby obou konkurenčních sítí provozovaných druhým operátorem. K 29. dubnu totiž RadioMobil registruje přes 470 tisíc klientů, což znamená, že jsme od počátku roku získali sto tisíc nových zákazníků, a tak jsme se stali vedoucím operátorem v počtu nových zákazníků v ČR v roce 1999," uvedla Tereza Kakosová.

Váš názor Další článek: DeskJet 710C: Malý inkoustový ďáblík

Témata článku: Mobilní číslo, Asistent, Alcatel One Touch, Twist, Nová linka, Česká tisková kancelář, Telefon


Určitě si přečtěte

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 28

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 29

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X