KVADOS v novém sídle s novým logem,

20. listopadu 2003
Microsoft mění .NET strategii
Nové sídlo společnosti: Pivovarská 4/10, 701 00 Moravská Ostrava
KVADOS v novém sídle s novým logem,

Společnost KVADOS, a.s. 13.11.2003 v 16:00 hod. přestřižením pásky slavnostně zahájila činnost v nových moderních prostorách s novým logem. Oslava se uskutečnila v úzkém kruhu zhruba 5O-ti zástupců nejvýznamnějších zákazníků a partnerů společnosti KVADOS, a.s.. Nové sídlo se nachází v samotném centru města Ostravy, v blízkosti areálu výstaviště Černá louka.

 „V uplynulém období prošla naše společnost po všech stránkách úspěšným obdobím a nárůst nových zakázek a klientů si vynutil růst našich personálních kapacit. Rozšíření administrativního zázemí firmy se proto stalo nutností. Námi nově pronajatá budova na výše uvedené adrese rozšíří naše prostory téměř trojnásobně. Věřím, že tato změna přispěje ke zkvalitnění naší činnosti, protože kancelářské prostory, které umožňují nerušenou a soustředěnou činnost našich pracovníků jsou jednou ze základních podmínek naší práce“, řekl Miroslav Hampel ml. generální ředitel společnosti KVADOS,a.s.

Více informací naleznete na webových stránkách www.kvados.cz , www.myavis.cz  www.myavis.com

Ing. Rostislav Hlosta, ředitel prodeje významným zákazníkům

KVADOS a.s. Pivovarská 4/10,  701 00 Moravská Ostrava,

tel.: 596 126 210 (211) e-mail:hlosta@kvados.cz ,    www.kvados.cz a www.myavis.cz www.myavis.com

O KVADOS, a. s.

KVADOS, a.s. je česká softwarová společnost se sídlem v Ostravě, která si za své jedenáctileté působení na trhu s informačními technologiemi získala renomé spolehlivého partnera pro dodávku a správu informačních systémů.

Její dynamický růst zajišťuje orientace na nejmodernější technologie, komplexnost poskytovaných služeb a v neposlední řadě týmová práce schopných mladých lidí. Společnost disponuje týmem profesionálů v oblasti analýzy a vývoje softwarových produktů, týmem specialistů pro jejich implementaci, zaškolení a dohled nad provozem ekonomických, odbytových i výrobních agend.

Základním cílem společnosti je systémová integrace. Při poskytování komplexních služeb je kladen důraz na dlouhodobý vztah s klienty, což představuje zajištění spolehlivého provozu a trvalý rozvoj všech prostředků potřebných pro evidenci a vyhodnocování komerčních informací.

Ventus - vlastního ERP řešení umožňující splnit našim stávajícím a potenciálním zákazníkům veškeré potřeby v oboru informačních technologií. Vyvíjené a prodávané systémy produktové řady Ventus jsou výrazně zákaznicky orientované na jejich stávající procesy.

myAVIS™ - mobilní informační systém umožňující efektivní přenesení mobilních dat až do terénu. Univerzální připojení na všechna dostupná řešení informačních systémů jej předurčují jako vstupní část informačních technologií s přesně definovatelnou funkčností. Nová technologie DF – dynamické formuláře dovoluje mobilní aplikaci přizpůsobovat dynamicky potřebám užití přímo zákazníkem a výrazně tak snižuje náklady na vývoj a udržování v provozu.  aplikace je navržena především pro prodejní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováváno v serverové aplikaci systému myAVIS™.

 

Quaestus - dlouhodobě provozovaný vlastní komerční WEB Server společnosti KVADOS, a.s., umožňující našim klientům realizaci prezentaci společnosti v oblasti komerčního využití Internetu jak z pohledu přenosového media, tak jako prostředku pro realizaci obchodní činnosti. Quaestus nabízí konkrétní řešení dynamického prodejního katalogu s možností přímé objednávky zboží, řešení dealerského přístupu a celou řadu dalších pokročilých řešení.

Grafické oddělení společnosti se dlouhodobě specializuje na návrhy a realizaci počítačové typografie a designu firemního software. Plně zajišťuje a pokrývá potřeby efektivní a reprezentativní prezentaci společnosti. Důraz je kladen na originalitu autorských návrhů a zpracování s ohledem na pravidla a zásady moderního designu.

Váš názor Další článek: Microsoft mění .NET strategii

Témata článku: Kancelářské potřeby ostrava, Komerční činnost


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 103

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky