KVADOS Days – 15 let s námi

KVADOS Days – 15 let s námi

Společnost KVADOS, která v letošním roce oslaví 15 let svého úspěšného působení na trhu informačních technologií, si toto výročí připomněla ve společnosti svých zákazníků v příjemném prostředí hotelu Rustikal v Hustopečích u Brna. Akce byla uspořádána především pro stávající zákazníky a uživatele informačního systému VENTUS a mobilního informačního systému myAVIS. Více než šedesát zástupců uživatelů produktů společnosti KVADOS mělo možnost se vzájemně mezi sebou seznámit a sdílet tak své dosavadní zkušenosti se systémy VENTUS a myAVIS. Letos byli přivítáni také zástupci uživatelů z mnoha zemí Evropy. Generální ředitel společnosti Miroslav Hampel ml. shrnul ve svém vystoupení 15-ti letou historii společnosti a poděkoval všem zúčastněným za důvěru, díky které jsme společně dosáhli mnoha technologických a obchodních úspěchů.

Na konferenci byly představeny novinky v informačním systému VENTUS a další rozvoj produktu myAVIS. Na názorných ukázkách byl předveden technologický vývoj produktů VENTUS a myAVIS. Díky technologickému náskoku a důrazu na udržení kroku s nejmodernějšími ITC technologiemi se s více jak 2500 nasazenými mobilními licencemi myAVIS stala společnost evropským lídrem v tomto segmentu trhu.

Rovněž bylo představeno propojení s partnerskými produkty, především s produkty společnosti Microsoft pro oblast CRM, správu dokumentů nebo publikování na Intranetu a Internetu. Účastníci akce se živě zajímali o podrobnosti propojení Microsoft Dynamics CRM a MS SharePoint s produkty VENTUS a myAVIS. Komunikačním partnerem akce a partnerem slavnostního večera byla společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

Témata článku: Microsoft, Technologická společnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje