Krásné ženy Cesty změny

14. června 2002
Aktualizace 330 pro 3DMark2001 SE
- Krásné ženy v aktivní politice, to je další z předností, kterou se snaží zaujmout voliče Cesta změny.
Krásné ženy Cesty změny

PRAHA 12. června 2002 „Účastníci jednoho chatu si pochvalovali vizáž našich žen, a proto jsme se rozhodli jim zřídit speciální internetovou stránku,“ říká Robert Němec z divize NetPolitika.cz, která vede internetovou kampaň Cesty změny. Internetovou stránku krásných žen Cesty změny lze nalézt na adrese zeny.cestazmeny.cz.

 

Stránka obsahuje fotografie vybraných žen, které lze zvětšit, kontaktní e-mail, co v Cestě změny dělají a kde kandidují, životopis, ale i některé pikantnější údaje. Kromě toho, že se si návštěvníci přečtou, jakou květinu, jídlo nebo barvu má ta která dáma ráda, dozví se, čím ji zaujme muž nebo co bude dělat noc po volbách.

 

Předsedovi Cesty změny Jiřímu Lobkowiczovi se ale nejvíce líbí jeho vlastní manželka. „V Cestě změny máme hodně krásných žen, to je pravda,“ říká. „Ale za nejhezčí ženu považuji mou ženu Bettinu. Snoubí se u ní krása s inteligencí, smysl pro detail i vůle řešit aktivně problémy.“ Dodává ale také, že je potřeba více žen v politice. „Ženy v naší společnosti budou muset ještě ujít notný kus cesty. V Cestě změny k tomu mají velkou příležitost - a ony to vědí.“

 

O Cestě změny
www.cestazmeny.cz

Cesta změny byla registrována v říjnu 2001 a jejím předsedou je podnikatel Jiří Lobkowicz. Jiří Lobkowicz byl vicepresidentem Chase Manhattan Bank ve Švýcarsku, Francii a Monaku.

Své kandidátky Cesta změny otevřela také zástupcům hnutí Nezávislí.

Ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v roce 2002 kandiduje pod číslem 12.

Cesta změny není koncipována ideologicky jako neoliberální v ekonomice či konzervativní v kultuře. Cesta změny se především dívá dopředu a vytváří podmínky k takovým krokům, které povedou ke změnám v celé společnosti. Klestí cestu individuálním i společenským úspěchům, které vedou k naději na svobodnější, spravedlivější a snesitelnější život. Tato nová cesta hlubokých změn je zároveň návodem, jak žít dobrý život a slouží všem poctivým a slušným lidem této země.


O NetPolitika.cz
www.netpolitika.cz

NetPolitika.cz je divize webového integrátora RobertNemec.com. RobertNemec.com je obchodní značka, kterou používá Robert Němec. RobertNemec.com poskytuje komplexní služby v oblasti internetu, od výstavby a správy internetových aplikací, přes webhosting a poskytování připojení k internetu, až po marketing, reklamu a public relations na internetu. Tradice RobertNemec.com sahá do roku 1998, v současné právní podobě působí od roku 2001.


Více informací poskytnou:

Robert Němec
CEO RobertNemec.com

telefon: 0608 888 310
fax: 017/ 356 56 69
e-mail:
nemec@robertnemec.com

Mezírka 1
603 00 Brno

Kateřina Poslední
tisková mluvčí Cesty změny

telefon: 02/ 216 67 300
fax: 02/ 216 67 342
e-mail:
kposledni@cestazmeny.cz

 

Diskuze (1) Další článek: Aktualizace 330 pro 3DMark2001 SE

Témata článku: Němec, Chase, Robert, Cesta, Manhattan


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky