Konica Minolta představuje multifunkci Bizhub 215

Konica Minolta představuje multifunkci Bizhub 215

Menší a střední týmy a pracovní skupiny získávají skvělého pomocníka pro kancelářskou práci – nové multifunkční zařízení bizhub 215. Monochromatická multifunkce je malá svým rozměrem, ale velká svým výkonem. Tiskne a kopíruje rychlostí 21 stran za minutu a zvládá barevné skenování i faxování ve formátech A4 a A3.

„Bizhub 215 je moderní multifunkce, která je přímo stvořená pro každodenní práci v kanceláři. Má všechny nejdůležitější funkce, snadno se ovládá a je připravena k okamžitému použití. Díky tomu dokáže ušetřit mnoho energie a času, což je v dnešní době rozhodující,“ říká Martin Doušek, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech.

Klepněte pro větší obrázek
Multifunkce Bizhub

Nová multifunkce od Konica Minolta využívá flexibilní kapacitu papíru, kterou lze podle potřeby zvýšit až na 1350 listů. Nedochází tak k častému přerušování práce a neustálému doplňování zásobníků papíru. Uživatelé mohou využít až pět různých zásobníků, které umožňují snadný jednostranný i oboustranný tisk dokumentů ve formátu A3 i A4.

Bizhub 215 je optimální volbou také pro barevné skenování. Výsledný sken multifunkce odesílá pomocí e-mailu na počítač, nebo dokumenty ukládá na FTP či SMB. Zařízení umožňuje také tzv. TWAIN skenování, kdy jsou barevné originály digitalizovány a připravovány pro jednoduchou distribuci. Díky funkci Scan-to-USB navíc mohou zákazníci skenovat do poslední chvíle před důležitou prezentací nebo obchodním jednáním přímo z bizhub 215 na USB flash-disky, aniž by potřebovali počítač.

Uživatelé ocení i speciální zásobník pro oboustranné skenování rychlostí až 46 stran za minutu. Velkou výhodou je i minimální spotřeba energie a využívání ekologicky šetrného toneru Simitri HD s příměsí biomasy. Zařízení splňuje nejvyšší ekologické standardy, což dokazuje i prestižní certifikace Blue Angel a štítek Energy Star Eco.

Odhadujeme budoucnost: Chrome se stane jedničkou už velmi brzy

Témata článku: Angel, A3, Scan, Konica Minolta, Angelo, Kancelářské potřeby, Velký pomocník

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší