Konica Minolta podporuje české školství

Konica Minolta podporuje české školství

V loňském roce poskytla Konica Minolta českým školám 170 tiskových strojů pouze za cenu paušální platby za vytištěné strany. V letošním a příštím roce výhodná nabídka pro školní zařízení pokračuje a jde dokonce ještě dál s výhodnější nabídkou. Ve spolupráci se společností Infotech v.o.s. nabízí Konica Minolta školám nejnovější modely barevných strojů bizhub C200 a MagiColor 2550.

Smluvní partnerství škol s Konica Minoltou je postaveno na využívání tiskového stroje po dobu čtyř let, kdy u multifunkce bizhub C200 škola platí pouze paušální poplatek. Dodávka spotřebního materiálu či náhradních dílů, případně opravy a servisní zásahy v době trvání smlouvy jsou již v tomto poplatku zahrnuty. U barevné laserové tiskárny je nabídka ještě výhodnější a škola za tiskárnu žádný paušální poplatek neplatí, platí pouze zvýhodněnou cenu za tištěné stránky.

Ve speciální nabídce pro školy najdou zájemci multifunkční stroj bizhub C200 a tiskárnu MagiColor 2550, oba stroje jsou si v základních parametrech velmi podobné. Zvládají rychlost tisku 20 černobílých stran A4 za minutu, pro tisk je použito nového toneru Simitri HD, který zajišťuje výtisky odolné proti UV záření i vlhkosti. Praktické je přehledné a komfortní ovládání v českém jazyce.

bihzhub C200 je multifunkční stroj, který kromě tisku zvládá také kopírování, skenování i faxování. Uživatelům nabídne rychlejší barevný tisk a možnost použití papíru s vyšší gramáží (od 64 do 256 g/m2). bizhub C200 je vhodný pro školy, které očekávají od stroje maximální funkčnost a plánují její plné využití.

Pronájem stroje bizhub C200 je při uzavření smlouvy na 48 měsíců 2 845,- Kč, v této paušální částce je zahrnuto 1 500 černobílých a 200 barevných stran měsíčně. bizhub C200 doplněný o duplex, oboustranný podavač a stolek při stejných podmínkách vyjde na 3 723,- Kč, paušální částka zahrnuje 2 000 černobílých a 300 barevných stran. Po uplynutí pronájmu nabízí Konica Minolta možnost odkupu stroje za 1 000,- Kč.

Samozřejmostí je při tomto způsobu spolupráce komplexní zajištění tiskového procesu, který zahrnuje nejen dodávku a instalaci zařízení, ale také nastavení zvolených služeb, zaškolení uživatelů a možnost online sledování stavu stroje prostřednictvím webového portálu eCON. Ten je určen především pro evidenci servisních zásahů a požadavků.

Barevná laserová tiskárna MagiColor 2550 je vhodná pro školy, které generují menší tiskové objemy. Rychlost tisku je 20 černobílých respektive 5 plnobarevných stran A4 za minutu. Ekologicky smýšlející školy jistě ocení nový toner Simitri, díky kterému budou dokumenty čitelnější a písmo ostřejší, při současném snížení spotřebované energie a také množství emisí. Možná gramáž papíru u této tiskárny se pohybuje mezi 64 a 163g/m2. Tiskárna je vybavena síťovým rozhraním, díky kterému je zapojení do interní počítačové sítě velmi jednoduché a rychlé.

Smlouva je opět uzavřena na 48 měsíců, ale zásadním rozdílem je nulový poplatek za tiskárnu! Školy tak platí pouze za vytištěnou stránku jednotnou cenu 1,90 Kč. Smluvní podmínky jsou maximálně zjednodušeny, takže vyúčtování je čtvrtletní a minimální objem je pouze 100 stran měsíčně. Přestože škola za tiskárnu neplatí, může si ji po skončení doby pronájmu odkoupit za symbolickou cenu 1,- Kč. Prvních 100 škol dokonce za těchto podmínek získá tiskárnu s jednotkou oboustranného tisku.

Speciální nabídka pro školy je limitována počtem zařízení, proto je vhodné objednávat stroje co nejdříve. Nejjednodušší je objednávka přímo na webových stránkách Infotechu.

Další článek: Google Reader má nový design a pár funkcí navíc

Témata článku: Barevné tiskárny, Minolta, Duplex, Speciální díl, Vhodná rychlost, Stroj, Konica Minolta, Spotřebovaná energie, Toner, Záření, Náhradní díl, Pronájem, Tiskárny multifunkční, Zvýhodněná cena, Vhodný stroj, Tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93



Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu