Konica Minolta nabízí úsporné řešení pro malé podniky a živnostníky

Konica Minolta nabízí úsporné řešení pro malé podniky a živnostníky

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční stroje bizhub 3320 a bizhub 4020. Jde o kompaktní a přitom výkonná černobílá A4 zařízení navržená přímo pro potřeby malých a středních pracovních skupin, domácích kanceláří či živnostníků. Cílem těchto přístrojů je zajistit uživatelům základní funkce, jako je tisk, skenování, kopírování či faxování, při zachování nízkých pořizovacích a provozních nákladů.

Klepněte pro větší obrázek 

„Reagujeme na rostoucí poptávku zejména malých firem, ale i jednotlivců, pro které jsou základní funkce dostačující, ale důraz kladou především na rozměry a cenu zařízení,“ řekl Robert Lehar, produktový manažer Konica Minolta a dodal: „Nové modely bizhub 3320 a bizhub 4020 odpovídají přesně těmto požadavkům. Jde o kompaktní, spolehlivé přístroje, které se vyznačují nejen nízkými pořizovacími, ale i provozními náklady. Obě zařízení jsme vybavili intuitivním systémem ovládání nebo možností automatického zasílání naskenovaných dokumentů na e-mail či firemní server. Funkce vzdáleného dohledu navíc umožňuje sledovat stav tonerů či množství papíru v zásobnících.“ 

Bizhub 4020 nabízí oproti modelu 3320 větší ovládací dotykový panel a vstup pro USB zařízení, ze kterého je možné tisknout, stejně jako je do něj možné skenovat. Dále disponuje třemi oddělenými vstupy pro papír s celkovou kapacitou až 2000 listů. Díky tomu je možné nepřerušeně tisknout na různé formáty papíru a provádět i velké tiskové úlohy.

Obě zařízení nabízejí také možnost oboustranného tisku, což šetří množství spotřebovaného materiálu a vyznačují i šetrností k životnímu prostředí. Přístroje jsou například vybaveny funkcí pro zajištění nízké spotřeby energie, která po určité době nečinnosti automaticky uvede celé zařízení do úsporného režimu. 

Témata článku: Konica Minolta, Spotřebovaná energie

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí