Konica Minolta nabízí firmám a úřadům zapůjčení 200 tiskáren zdarma

Konica Minolta nabízí firmám a úřadům zapůjčení 200 tiskáren zdarma

Firmy a městské či obecní úřady postižené povodní si mohou až na půl roku bezplatně zapůjčit multifunkční tiskárny Konica Minolta. Společnost nabízí celkem 200 kusů, které její servisní technici do 72 hodin dovezou přímo na požadované místo a nainstalují je. Vše lze vyřídit telefonicky zavoláním na linku 841 777 777 nebo emailem na adresu info@konicaminolta.cz.Akce potrvá až do vyčerpání zásob.

„Do každé společnosti je možné dovézt maximálně pět kusů barevných multifunkčních zařízení do formátu A3. Krátkodobá zápůjčka je bezplatná. Hrazeny budou pouze reálně uskutečněné výtisky a s nimi spojené náklady na pořízení spotřebního materiálu, jako jsou tonery nebo papír,“řekl Tomáš Bednář, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech.

Veškerá nutná administrace pro zapůjčení tiskových zařízení je spojena s telefonní objednávkou a po instalaci s podpisem smlouvy o bezplatném zapůjčení a předávacího protokolu. Po uplynutí doby šesti měsíců budou mít firmy, městské i obecní úřady v případě zájmu možnost si zapůjčené zařízení odkoupit do svého majetku za zvýhodněných podmínek.

Konica Minolta je současně připravena pomoci všem svým zákazníkům, kteří byli povodní zasaženi. Kromě zápůjčky náhradního vybavení nabízí podporu při jednání s pojišťovnami a zrychlený servis. Především tiskárnám a vydavatelstvím, jež kvůli povodni budou nuceny dočasně omezit své podnikání, umožní Konica Minolta po individuálním jednání odložení splátek poškozených zařízení.

Další článek: Galerie: nové možnosti nastavení ve Windows 8.1

Témata článku: Tiskárny v akci, Konica Minolta, Minolta, Multifunkční zařízení, Zavolání, A3, Tiskárny multifunkční, Tiskárna na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu