Konica Minolta nabízí firmám a úřadům zapůjčení 200 tiskáren zdarma

Konica Minolta nabízí firmám a úřadům zapůjčení 200 tiskáren zdarma

Firmy a městské či obecní úřady postižené povodní si mohou až na půl roku bezplatně zapůjčit multifunkční tiskárny Konica Minolta. Společnost nabízí celkem 200 kusů, které její servisní technici do 72 hodin dovezou přímo na požadované místo a nainstalují je. Vše lze vyřídit telefonicky zavoláním na linku 841 777 777 nebo emailem na adresu info@konicaminolta.cz.Akce potrvá až do vyčerpání zásob.

„Do každé společnosti je možné dovézt maximálně pět kusů barevných multifunkčních zařízení do formátu A3. Krátkodobá zápůjčka je bezplatná. Hrazeny budou pouze reálně uskutečněné výtisky a s nimi spojené náklady na pořízení spotřebního materiálu, jako jsou tonery nebo papír,“řekl Tomáš Bednář, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech.

Veškerá nutná administrace pro zapůjčení tiskových zařízení je spojena s telefonní objednávkou a po instalaci s podpisem smlouvy o bezplatném zapůjčení a předávacího protokolu. Po uplynutí doby šesti měsíců budou mít firmy, městské i obecní úřady v případě zájmu možnost si zapůjčené zařízení odkoupit do svého majetku za zvýhodněných podmínek.

Konica Minolta je současně připravena pomoci všem svým zákazníkům, kteří byli povodní zasaženi. Kromě zápůjčky náhradního vybavení nabízí podporu při jednání s pojišťovnami a zrychlený servis. Především tiskárnám a vydavatelstvím, jež kvůli povodni budou nuceny dočasně omezit své podnikání, umožní Konica Minolta po individuálním jednání odložení splátek poškozených zařízení.

Témata článku: A3, Konica Minolta, Minolta, Multifunkční zařízení, Tiskárny multifunkční, Tiskárny v akci, Zavolání

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí