Konica Minolta dokončila inovaci celé série černobílých zařízení

Konica Minolta dokončila inovaci celé série černobílých zařízení

Konica Minolta uvádí na trh pět nových černobílých multifunkčních přístrojů označených písmenem „e“.  Největší změnou je nový systém obsluhy zařízení prostřednictvím displeje s funkcí „Multitouch“. Uživatelé tak mohou při ovládání využívat známých pohybů prsty, které jsou charakteristické pro práci s tablety nebo dotykovými telefony. Nová černobílá zařízení jsou vhodná především pro střední nebo velké zákazníky ze segmentů veřejné správy, financí či průmyslu.

„Jde o poslední fázi inovačního procesu našich vlajkových multifunkčních zařízení. Po modernizaci barevné řady přístrojů v první polovině loňského roku nabízíme nyní našim zákazníkům ty nejnovější funkce také v rámci celé černobílé série „e“,“ řekl Pavel Kelča, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Zákazníky potěší jednoduchý systém ovládání, který je jednotný pro všechna zařízení.  Ocenit by měli také široké možnosti přizpůsobení zařízení jejich individuálním požadavkům.“

 

Kromě vyšší efektivity a výkonu nabízejí přístroje bizhub 224e, 284e, 364e, 454e a 554e také funkci inteligentního skenování dokumentů a automatického převodu do editovatelné podoby běžných formátů Microsoft Office či PDF/A. Veškerý software, který je pro tuto funkci nutný, je navíc ve všech zařízeních již plně integrován. Využití této funkce tedy již nevyžaduje žádné další investice do podnikového IT.

Inovativní displej umožňuje také přístup na internet. Přímo z ovládacího panelu mohou zákazníci navštívit obchod Konica Minolta bizhub MarketPlace, kde si mohou stáhnout a rovnou i nainstalovat další doplňkové aplikace. Díky nim je možné dále rozšířit základní funkce například o tisk a skenování ve spojení s platformou MS SharePoint a cloudovými službami nebo využívání přednastavených papírových šablon, jako je milimetrový papír.

Za internet lze zaplatit kryptoměnou, Netbox zavedl platbu bitcoiny

Témata článku: Konica Minolta, Multifunkční zařízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší