Kongresový hotel Clarion vybral bezpečnostní systém Abloy Czech

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
Kongresový hotel Clarion vybral bezpečnostní systém Abloy Czech

Praha, 27. 8. 2007 – Společnost CPI Hotels zvolila pro zabezpečení svého nového kongresového centra Clarion Congress Hotel Prague ve Vysočanech bezpečnostní systém společnosti Abloy Czech. Leader českého a slovenského trhu v bezpečnostních systémech, zámcích a ochraně majetku tak ochrání již druhý hotelový objekt významného hotelového provozovatele CPI Hotels.

Nový typ elektronického zámku VingCard Signature v moderním designu „Trend“ byl vybrán jako optimální řešení pro zabezpečení 560 hotelových pokojů a dalších prostor v zázemí hotelu. „Signature vyhovuje také našim velmi přísným požadavkům na prostupnost hluku dveřními křídly a na požární odolnost. Systém se osvědčil už v našem hotelu Clarion Hotel Old Prague,“ uvedl k nárokům na systém výkonný ředitel CPI Hotels  Jan Kratina.

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague si zakládá na výjimečném designu a nejmodernějším technologickém a bezpečnostním zabezpečení. V dohledné době budou  během kompletace nábytkového vybavení pokojů dodány elektronické trezory Elsafe Xtra, které jsou určeny pro uložení laptopů. Luxusní apartmány budou vybaveny komfortní variantou trezoru Elsafe Sentinel s vestavěnou síťovou zásuvkou. Rozhodujícím faktem při výběru VingCard Elsafe bylo pro CPI Hotels množství volitelných variant, spolehlivost a především dlouhodobá životnost.

„Na technické vybavení a bezpečnostní systém klademe vysoké nároky. Clarion Congress Hotel Prague je primárně budován jako kongresové centrum a jako takový musí nutně odpovídat nejmodernějším technologickým a bezpečnostním trendům,“ dodal Kratina.

Vysočanský hotel počítá s plochou 4 000 m2 konferenčních prostor. Osmnáct sálů a salonků pojme až 2 500 delegátů. První konference se v Clarion Congress Hotelu Prague uskuteční již v březnu příštího roku, krátce po zahájení provozu hotelu.

Témata článku: Hotels, Sentinel, Leader, Trezory, Luxusní hotel, Prague, Křídlo, Clarion, Vysoká odolnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji