Konference JavaOne předvedla špičkovou kvalitu řešení společnosti Borland pro platformu Java

10. července 2003
Google čelí copyrightovým problémům
Nově uváděné produkty společnosti Borland urychlují vývoj v jazyce Java pro různá zařízení a platformy
Konference JavaOne předvedla špičkovou kvalitu řešení společnosti Borland pro platformu Java

Konference JavaOne, San Francisco, Kalifornie – 10. června, 2003: Společnost Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) dnes oznámila řadu produktů, které znovu potvrzují snahu společnosti o nabídku dokonalých řešení pro Javu a snahu o dodávání technologií urychlujících vývoj vysoce výkonných aplikací pro platformu Java. Tato oznámení jsou v souladu s postavením společnosti Borland jako platinového sponzora konference JavaOne – jedné z největších celosvětových vývojářských konferencí prezentující poslední novinky a trendy v oblasti technologie Java.

 

“Konference JavaOne je skvělou příležitostí k posouzení, jak společnost Borland mění způsob, kterým podniky budují vysoce výkonné Java aplikace a jak Borland pomáhá podnikům využít velkého potenciálu Javy“, řekl Dale L. Fuller, prezident a CEO společnosti Borland. “V oblasti Javy jsme uzavřeli strategická partnertsví s klíčovými firmami a zákazníkům nabízíme řešení pokrývající celý vývojový cyklus Java aplikace. Se dnešními více než 1,5 milionu prodanými licencemi na nástroj Borland JBuilder jsme pomohli zvýšit popularitu Javy jako jednoho z nejrozšířenějších programovacích jazyků a budeme pokračovat ve vytváření řešení, která pomohou podnikům vytvářet na Javě založené aplikace podle potřeb zákazníků.”

 

Řešení společnosti Borland pro řízení životního cyklu aplikace se zaměřují na potřeby rozsáhlých podniků a nabízí zákazníkům úplná řešení pro správu celého životního cyklu Java aplikace. Borland dnes představil nové verze produktů CaliberRM a StarTeam přizpůsobené pro globální trhy a potvrdil tak snahu společnosti o nabídku řešení pomáhajících podnikům globálně spolupracovat za současné podpory lokálních jazyků vývojových týmů a zákazníků. Borland také představil nový balík produktů Borland Enterprise Studio 6 for Java, který nabízí řadu špičkových, těsně integrovaných technologií vytvořených s cílem pomoci podnikům vytvářet kvalitnější software rychleji a maximalizovat návratnost svých investic.

 

Pro dnešní Borland je charakteristická snaha o poskytování na dodavateli nezávislých řešení pro více platforem a strategická partnertsví, která uzavřel s předními firmami působícími v oblasti technologie Java.

 

Společnost Borland dále představila nástroj Borland Together Edition for SAP NetWeaver Developer Studio a uvedla na trh produkt Together Edition for Eclipse. Tyto počiny dokazují snahu společnosti o vytváření na platformě nezávislých řešení nabízejících větší pružnost a volnost výběru.

 

Společnost Borland navíc nabízí řešení umožňující vývojářům vytvářet aplikace pro široké spektrum různých klientských zařízení. Pro rostoucí trh mobilních zařízení Borland nabízí množství produktů umožňujících vývojářům rychle vytvořit a nasadit mobilní řešení. Jedná se o produkty Borland JBuilder 9 Mobile Edition, Borland Mobile Studio a Borland Enterprise Studio for Mobile. Dalším počinem společnosti Borland na trhu vývoje pro mobilní zařízení je nová dohoda se společností Sony Ericsson o distribuci a podpoře vývojového balíku Sony Ericsson Java Software Development Kit v rámci produktu Borland JBuilder 9 Mobile Edition. Výsledkem je zrychlení životního cyklu vývoje aplikací pro bezdrátová zařízení založená na platformě Java.

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucí světovou firmou dodávající nástroje pro vývoj a provoz softwarových aplikací nezávislých na platformě, které jsou navrženy tak, aby zrychlily celý životní cyklus aplikací. Propojením manažerů, návrhářů, vývojářů, specialistů na testování a pracovníků pro nasazování aplikací v reálném čase pomáhá Borland podnikům na celém světě stanovit a udržet si výhody před konkurencí. Potřebujete-li více informací, můžete navštívit adresy http://www.borland.cz nebo http://www.borland.com.

 

Veškeré značky a jména produktů Borland jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami Borland Software Corporation v USA a ostatních zemích. Všechny ostatní značky jsou vlastnictvím jejich jednotlivých vlastníků.

 

 

 

Borland s.r.o.

Francouzská 30, 120 00 Praha 2

tel.: +420 2 2598 7050, fax: +420 2 2598 7060

e-mail: info@borland.cz

http://www.borland.cz; http://shop.borland.cz

 

Borland Slovakia s.r.o.

Trnavská cesta 80, 821 02 Bratislava

tel.: +421 2 4445 5444, fax: +421 2 4445 5444

e-mail: info@borland.sk

Váš názor Další článek: Google čelí copyrightovým problémům

Témata článku: Software, Sony Ericsson


Určitě si přečtěte

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky