KONFERENCE INTEL CHANNEL CONFERENCE VE ZNAMENÍ ZMĚN

Podzimní kolo konferencí Intel Channel Conference nese název „Změňte svůj svět“ – konference začínají v říjnu a pokrývají 53 zemí regionu EMEA.
KONFERENCE INTEL CHANNEL CONFERENCE VE ZNAMENÍ ZMĚN

Podzimní kolo pravidelných vzdělávacích setkání pro členy partnerských programů společnosti Intel, které se konají každého půl roku, začíná v měsíci říjnu a bude trvat až do konce listopadu – tisíce prodejců, integrátorů a dalších aktivních členů partnerských programů z padesáti tří zemí v oblasti EMEA budou mít možnost zúčastnit se řady odborných školení.

Přínos konferencí Intel Channel Conference (ICC) spočívá v široké účasti řady firem z různých odvětví, včetně mezinárodních a místních výrobců systémů, vývojářů softwaru a poskytovatelů telekomunikačních služeb. V České republice se ICC koná 19. října v Praze a 2. listopadu v Brně, konferencí se zúčastní například společnosti Microsoft, Kingston, Modecom, NEC, D-Link a dále přibližně 350 nejvýznamnějších zákazníků a distributorů.

Tématem setkání budou ‘změny’ – a to jak změny v očekávání a požadavcích zákazníků, tak i změny plynoucí z technologického vývoje. Společnost Intel členy svých partnerských programů na tyto změny připravuje, pomáhá jim předvídat vznikající potřeby zákazníků a reagovat na ně nabídkou inovativních technologických řešení.

Nová struktura společnosti Intel odráží potřeby zákazníků a zaměřuje se na pět klíčových skupin - Mobilita, Digitální domácnost, Digitální podnik, Digitální zdraví a Vznikající trhy. Tato změna vychází z informací poskytnutých členy partnerských programů a odráží význam výpočetních systémů orientovaných na uživatele.

Společnost Intel na konferenci představí význam tohoto nového směru pro další posílení pozice na trhu – důraz je kladen na to, aby nové technologie vznikající v laboratořích společnosti Intel vycházely ze způsobů využití techniky stávajícími i potenciálními zákazníky. Tento „na lidi orientovaný“ přístup řídí vývoj řady platformových strategií společnosti Intel.

Rozsáhlý program školení na konferenci ICC bude zahrnovat setkání nad celou řadou témat – od digitální domácnosti a kanceláře, až po mobilitu – a představí především místně relevantní iniciativy, jako je například GAPP. Jednotlivé oblasti jsou zajímavé pro různé skupiny uživatelů a zaměřují se na různé složení parametrů – od osobní zábavy pro digitální domácnost, přes zabezpečení, ochranu dat a IT správu pro digitální kancelář, až po rychlé zavádění bezdrátové konektivity pro mobilní trh.

Společnost Intel partnerům poodhalí své další plány – především ohledně vývoje dvou- a vícejádrových produktů a inovativních technologií pro podnikové platformy, jako jsou virtualizace a technologie Intel® Advanced Management. Společnost Intel rovněž vysvětlí novou koncepci nabídky užitné hodnoty – představenou nedávno na akci Intel Developer Forum – zaměřenou na energeticky úsporný výkon.

O konferencích Intel Channel Conference
Konference Intel Channel Conference (ICC) se konají dvakrát do roka  pro zhruba 15 000 členů partnerských programů z oblasti EMEA. Jsou připraveny tak, aby členům těchto programů zpřístupnily nástroje a zdroje potřebné k prodeji špičkových řešení společnosti Intel na stále více konkurenčním trhu. Důležitý je rovněž osobní kontakt a předávání zkušeností mezi členy programů. Každá ICC konference má konkrétní téma a zahrnuje rozsáhlou nabídku školení, seminářů a prezentací třetích stran. Podrobné informace o programu konference ICC jsou k dispozici zde:
http://www.intel.com/cd/channel/reseller/emea/eng/233311.htm?iid=mf_ww38_icc2_emea_eng

Společnost Intel má zastoupení v 53 zemích světa a členům partnerských programů nabízí řadu výhod a iniciativ, včetně technických a prodejních školení, marketingových programů, jako je Intel® Inside a další služby, mimo jiné prodejní a propagační materiály Intel. Dále společnost Intel pro všechny členy provozuje speciální webové stránky s cennými informacemi o produktech a programech a nabízí jim rozšířené záruční výměny. Další informace viz:  www.intel.com/reseller.

Společnost Intel je největším světovým výrobcem mikroprocesorů, a zároveň je předním výrobcem počítačových, síťových a komunikačních produktů. Podrobné informace o společnosti Intel jsou k dispozici na www.intel.com/pressroom nebo www.intel.com/cz/pressroom.

Váš názor Další článek: Odhady byly správné, Apple představil iPod s videem

Témata článku: Microsoft, Různí výrobci, Channel, Inovativní technologie, Technologický vývoj, Podzimní konference


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky