Konference Gopas TechEd a Daquas DevCon letos opět jako jedna akce

Konference Gopas TechEd a Daquas DevCon letos opět jako jedna akce

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 2. do 5. května 2011 devátý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd-DevCon 2011. Konference je již tradičně určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Letošní ročník opět přinese spojení konferencí TechEd a DevCon, které se v loňském ročníku osvědčilo.

TechEd-DevCon 2011 je stále nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty v ČR a koná se letos již podeváté. „V loňském ročníku se nám jednoznačně osvědčilo sloučení s populární vývojářskou konferencí DevCon, kterou dlouhodobě organizuje společnost Daquas. Akce loni přilákala za 4 dny více než 400 účastníků a ti měli k dispozici mnohem více prezentačních bloků z více tematických oblastí. A širší záběr hodnotili jednoznačně pozitivně“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Touto konferencí přináší Počítačová škola Gopas vždy na jaře hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Program konference je pořárán ve třech až čtyřech komfortních a plně klimatizovaných sálech. IT Pro Hall je určen pro IT administrátory a manažery, Developer Hall vývojářům, Geek Hall tradičně nabídne atraktivní přednášky s nejvyšší úrovní odbornosti a DevCon Hall bude žít hlavně přednáškami z oblastí Microsoft SQL Serveru a Microsoft Visual FoxPro. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu probíhat souběžně také tradiční doprovodný program, diskusní fóra a Ask the Expert stánek.

Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do více znalostních úrovní. Mezi letošní témata přednášek patří Microsoft Virtual Desktop Infrastructure, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 7, Microsoft SharePoint 2010, Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft SQL Server 2008 R2, Microsoft System Center 2012, Microsoft Hyper-V nebo Microsoft Forefront. Vývojáře čeká prohloubení znalostí například v oblastech Microsoft NET Framework a Microsoft Visual Studio 2010. Databázoví odborníci najdou svá témata ve specializovaných blocích ve středu a ve čtvrtek a také v přednáškách jiných sekcí. V jednom dni vás čeká série zaměřená na Microsoft SQL Server a v druhém na Microsoft Visual FoxPro. Ve středu a ve čtvrtek bude DevCon Hall patřit přednáškám databázových specialistů ze společnosti Daquas. Na tyto dny je možné zakoupit speciální dvoudenní vstupenku.

Letošní ročník nabízí více než 60 prezentačních bloků a stejně jako ten loňský se koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání. Třešniškou na dortu, na kterou se všichni těší, bude opět tradiční středeční TechEd-DevCon párty. Hlavním partnerem konference TechEd-DevCon 2011 je Net Optics dodavatel přístupových portů TAP pro monitoring sítí.

Více informací a kompletní program naleznete na www.teched.cz

Další článek: Šuškanda: Internet Explorer 10 přijde s Windows 8 a bude to silné spojení

Témata článku: Cinemas, Hall, Počítačová oblast, Ask


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu