Komunikační platformy Alcatelu byly oceněny jako tzv. nejlepší koupě mezi současnými telefonními systémy

Paříž, 13. února 2006 – Společnost Alcatel oznámila, že získala dvě ocenění Best Buy v soutěži What to Buy for Business Telephone System Awards, jejíž výsledky byly oznámeny v lednu. Ceny udělované britským časopisem What to Buy for Business získal Alcatel za své IP komunikační platformy Alcatel OmniPCX Office a Alcatel OmniPCX Enterprise. Toto ocenění potvrzuje vedoucí pozici Alcatelu v oblasti podnikové telefonie a navazuje na jeho úspěchy s prodejem jednoho z nejoceňovanějších řešení IP telefonie na světě.
Komunikační platformy Alcatelu byly oceněny jako tzv. nejlepší koupě mezi současnými telefonními systémy

Řešení Alcatel OmniPCX Office bylo na základě srovnání s nejvýznamnějšími konkurenty označeno za nejlepší koupi pro malé a střední firmy, zatímco platforma Alcatel OmniPCX Enterprise uspěla v kategorii řešení pro středně velké a velké podniky. Tyto flexibilní a škálovatelné komunikační systémy jsou kompatibilní s IP i tradiční telefonií, takže firmám umožňují hladký přechod na IP. Řešení Alcatel OmniPCX Office i Alcatel OmniPCX Enterprise v praxi prokázala, že podnikům rychle vracejí vloženou investici a zároveň nabízejí značné výhody z hlediska produktivity, neboť zaměstnancům poskytují vyspělé služby IP telefonie a širokou řadu komunikačních aplikací, jako například jednotné zasílání zpráv, konferenční možnosti a také funkcionality kontaktního centra.

O společnosti Alcatel
Společnost Alcatel poskytuje telekomunikačním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a podnikům komunikační řešení umožňující dodávat zákazníkům či zaměstnancům hlasový, datový a multimediální obsah. Alcatel si udržuje vedoucí pozici v oblasti pevných a mobilních širokopásmových sítí, aplikací a služeb a pomáhá tak svým partnerům a zákazníkům budovat uživatelsky orientovaný svět širokopásmových služeb. Společnost dosáhla v roce 2004 objemu prodeje 12,3 miliardy EUR, zaměstnává 56.000 zaměstnanců a působí ve více než 130 zemích světa.

Váš názor Další článek: V kalendářním roce 2005 zaznamenal Microsoft v Česku a na Slovensku růst tržeb o 13 %

Témata článku: Komunikační aplikace, Alcatel, Velký objem, Malý objem

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší