Kompletní řada bezdrátových reproduktorových systémů Creative zahajuje novou éru bezdrátového poslechu hudby

Bezdrátové reproduktorové systémy umožňují nezkreslený poslech stereofonní hudby z kompatibilních přenosných zařízení s technologií Bluetooth

Společnost Creative Technology Ltd. dnes uvedla kompletní řadu výkonných bezdrátových reproduktorových systémů. Řada zahrnuje systém ZiiSoundTM D5, který získal ocenění, a systémy Creative InspireTM S2 Wireless, Creative D200 a Creative D100. Nová řada reproduktorových systémů nabízí bezdrátová řešení pro různé styly poslechu a definuje způsob, jakým budou lidé poslouchat hudbu z přenosných zařízení v budoucnu.

Reproduktorové systémy využívají nejnovějších technologií a lze je použít s libovolným kompatibilním přenosným zařízením, které podporuje stereofonní přenos hudby pomocí technologie Bluetooth, včetně mobilních telefonů, přenosných přehrávačů médií, iPhonů, iPodů, iPadů, netbooků, notebooků a dalších zařízení vybavených technologií Bluetooth A2DP.

Každý reproduktorový systém je navržen tak, aby bezdrátově přenášený zvuk byl ve srovnání s jinými zařízeními stejné třídy minimálně zkreslený. Reproduktory využívají vysoce kvalitní bezdrátovou technologii přenosu zvuku, která získala mnoho ocenění. Architekturu reproduktorů navrhli a odzkoušeli špičkoví specialisté společnosti Creative v oboru reprodukce zvuku s cílem dosáhnout nejlepších zvukových charakteristik.

„Rozlučte se s reproduktorovými systémy, do kterých se vkládají přehrávače. Dnes je to již zastaralá technologie. V roce 2010 se na trhu objevilo množství mobilních zařízení vybavených bezdrátovým přenosem. Společnost Creative je v současnosti připravena odstartovat novou éru nezkresleného poslechu hudby. Nyní máte možnost poslouchat hudbu ze svého oblíbeného mobilního zařízení přehrávanou jedním ze systémů naší řady bezdrátových reproduktorů,“ řekl Joseph Liow, viceprezident společnosti Creative pro produkty osobní digitální zábavy.

„To znamená, že uživatelé již nejsou při poslechu kvalitní hudby omezováni nutností fyzického připojení nebo dokování svých mobilních zařízení k reproduktorům. Začíná nová éra nezkresleného poslechu hudby.“

Nezkreslený poslech bezdrátově přenášené hudby z reproduktorového systému je velmi snadný. Zařízení lze spárovat třemi různými způsoby:

 1. Připojte iPhone, iPod nebo iPad pomocí vysílače iPod Transmitter (součást balení reproduktorového systému ZiiSound D5).
 2. Připojte netbook nebo notebook pomocí vysílače USB Bluetooth Transmitter (součást balení reproduktorového systému Creative Inspire S2 Wireless).
 3. Připojte mobilní zařízení pomocí vlastního integrovaného rozhraní Bluetooth.

Reproduktorový systém ZiiSound D5 se dodává s příslušenstvím, které slouží k připojení téměř každého zařízení vybaveného technologií Bluetooth a k bezdrátovému přenosu nezkreslené hudby:

 1. vysílač iPod Transmitter slouží k připojení k iPhonu, iPodu a iPadu,
 2. v průběhu úvodní propagační akce v internetovém obchodu www.creative.com/shop se systém dodává také s vysílačem USB Transmitter, který slouží k připojení notebooků a netbooků.

Bezdrátové reproduktorové systémy Creative

ZiiSound D5 – špičkový bezdrátový reproduktorový systém v kompaktním provedení

ZiiSoundD5.jpg

Špičkový systém ZiiSound D5 je ústředním prvkem řady bezdrátových reproduktorů společnosti Creative. Vyniká nejčistším bezdrátovým zvukem. Elegantní reproduktorový systém současného vzhledu je výborným doplňkem každého moderního interiéru. Nedávno získal prestižní německé ocenění red dot award: product design 2010 v kategorii Audio za vynikající design a inovaci od mezinárodní poroty uznávaných expertů.

Moderní reproduktorový systém bezdrátově přenáší zvuk s vysokou věrností. Využívá technologii Bluetooth*, která získala mnohá ocenění, zvukový kodek apt-X a architekturu reproduktoru navrženou a odzkoušenou s cílem dosáhnout kvalitní a věrné reprodukce zvuku.

 • Bezdrátově přenáší hudbu z libovolného kompatibilního zařízení s rozhraním Bluetooth včetně mobilních telefonů, přenosných přehrávačů médií, netbooků, notebooků a dalších zařízení podporujících technologii Bluetooth A2DP.
 • Pomocí samostatného vysílače iPod Transmitter jej lze připojit k iPhonu, iPodu a iPadu.
 • apt-X — výkonný zvukový kodek s minimálním zpožděním zajišťuje mimořádnou kvalitu stereofonního zvuku přenášeného pomocí technologie Bluetooth
 • Vyroben z nejkvalitnějších součástí.
 • Maximální tuhost konstrukce je zajištěna vyztuženým jednolitým exoskeletonem
 • Akustická charakteristika reproduktorového systému byla modelována a odzkoušena v laboratořích společnosti Creative. Vysoká věrnost, detailní prokreslení a atmosféra přenášeného zvuku nasazují vysokou laťku ve třídě kompaktních reproduktorových systémů.
 • Výkonné měniče a digitální zesilovače produkují vyvážený, dynamický a křišťálově čistý zvuk.
 • Integrovaný vstupní konektor AUX-In umožňuje připojit další zvuková zařízení.
 • Dobíjí iPhone a iPod v průběhu dokování.

Creative Inspire S2 Wireless – bezdrátový reproduktorový systém 2.1 získal ocenění

Crative-Inspire-S2.jpg 

Reproduktorový systém Creative Inspire S2 Wireless získal cenu Best of CES Award 2010 udělovanou skupinou Bluetooth Special Interest Group. Systém představuje vrchol evoluce technologie Bluetooth. Dva satelitní reproduktory malých rozměrů a účinný subwoofer Creative DIRECT-THROW reprodukují křišťálově čistý zvuk s dynamickými středními basy, který vdechne nový život hudebním nahrávkám.

 • Bezdrátový přenos zvuku z libovolného notebooku nebo počítače s portem USB. Instalace využívá technologii Plug and play (bez softwarových ovladačů).
 • Bezdrátový přenos stereofonního zvuku z libovolného kompatibilního notebooku a mobilního zařízení vybaveného technologií Bluetooth.
 • apt-X — výkonný zvukový kodek s minimálním zpožděním zajišťuje mimořádnou kvalitu stereofonního zvuku přenášeného pomocí technologie Bluetooth
 • Subwoofer Creative DIRECT-THROW reprodukuje dynamické střední basy
 • V zadní části je vyvedena rozměrná štěrbina zvukovodu. Zvukovod zlepšuje prodění vzduchu.
 • Digitální ovládání hlasitosti kombinované s výstupem pro nerušený poslech se sluchátky a vstupem AUX-In pro připojení přehrávačů MP3

Creative D200 – bezdrátový reproduktorový systém v kompaktním provedení, špičkový ve své třídě

Creative-D200.jpg

Systém Creative D200 obsahuje stejné zvukové jádro jako ZiiSound D5 a přehrává podobně excelentní zvuk, avšak stojí méně. Zvuková charakteristika dosahuje světových parametrů a zaručuje výjimečně kvalitní zvuk, jehož sytost je srovnatelná s hi-fi reproduktory.

 • Jednoduchý design a účinné zesilovače a měniče ukryté v kompaktní jednolité vyztužené skříni zajišťují nezkreslený zvuk.
 • Univerzálnost** technologie Bluetooth umožňuje bezproblémové připojení kompatibilních zařízení s rozhraním Bluetooth, jako jsou mobilní telefony, netbooky a další mobilní zařízení Bluetooth.
 • atp-X — výkonný zvukový kodek s minimálním zpožděním zajišťuje mimořádnou kvalitu stereofonního zvuku přenášeného pomocí technologie Bluetooth
 • Integrovaný vstupní konektor AUX-In umožňuje připojit další zvuková zařízení.

Creative D100 – bezdrátový boombox

Creative-D100.jpg

Hlasitost a dunivé basy jsou zajištěny vysoce účinnými měniči umístěnými v uzavřeném prostoru, ze kterého jsou vyvedeny zvukovody na zadní stranu reproduktorového systému. Tento univerzální přenosný reproduktorový systém se stane okamžitým hitem a bude vyhledáván jako cenově dostupný bezdrátový boombox.

 • Reprodukuje kvalitní bezdrátový zvuk a lze s ním ovládat** přehrávání hudby z iPhonu, netbooků a dalších kompatibilních mobilních zařízení s technologií Bluetooth.
 • Integrovaný vstupní konektor AUX-In umožňuje připojit další zvuková zařízení.
 • Systém Creative D100 je napájen ze sítě nebo pomocí 4 snadno dostupných článků typu AA. Je skutečně přenosný, uživatelé si mohou svoji hudbu vzít sebou na cesty.
 • Vyberte si barvu, která bude ladit s vaším stylem.

Cena a dostupnost

Produkty z řady reproduktorových systémů Creative budou v Evropě dostupné prostřednictvím internetového obchodu creative.com/shop.

 • Systém ZiiSound D5 je v současné době nabízen za doporučenou prodejní cenu ve výši 299,99 EUR.
 • Vysílač USB Transmitter (BT-D1) v hodnotě 39,99 EUR bude dodáván zdarma s reproduktorovým systémem ZiiSound D5 po dobu úvodní propagační kampaně od 13. dubna 2010 do vyčerpání zásob.
 • Vysílače USB Transmitter (BT-D1) a iPod Transmitter (BT-D5) lze také zakoupit jako jednotlivě prodávané příslušenství za doporučenou prodejní cenu 39,99 EURza každý vysílač.
 • Systém Creative Inspire S2 Wireless je v současnosti dostupný za doporučenou prodejní cenu 119.99 EUR.
 • Systémy Creative D200 a Creative D100 budou dostupné od konce června 2010 za doporučenou prodejní cenu 99,99 EUR resp. 59,99 EUR.

Cena zahrnuje DPH. Produkty budou dostupná u vybraných prodejců v České republice a na Slovensku.

iPod Transmitter DT-D5

BT-D5.jpg

USB Transmitter BT-D1

BT-D1.jpg

Další informace o kompletní řadě bezdrátových reproduktorových systémů naleznete na webu www.creative.com/wireless.

Přehrávač iPod shuffle není zahrnut

* Obsahuje stejnou technologii Bluetooth jako reproduktorový systém Creative Inspire S2 Wireless Speaker System. Tato technologie získala ocenění Best of CES Award 2010 od skupiny Bluetooth Special Interest Group.

** Podporuje profily A2DP a AVRCP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BT-D5.jpg

 

Další článek: Sledujte letový provoz nad Evropou v reálném čase

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,