Komerční banka spustila novou verzi internetového bankovnictví

Vývojáři společnosti Cleverlance se spolupodíleli na úspěšném projektu Release 8
Komerční banka spustila novou verzi internetového bankovnictví

Praha 25. října 2004 – Komerční banka, leader bankovního trhu v České republice, nasadila nové verze aplikací mojebanka, profibanka a Přímý kanál, do kterých bylo přidáno mnoho užitečných funkcí. Pro klienty KB byla například zpřístupněna možnost investovat do podílových fondů prostřednictvím přímého bankovnictví. Dále byly implementovány drobné změny vyplývající z vyhlášek ČNB a v neposlední řadě se opět zvýšila stabilita a dostupnost všech aplikací.

 

Vývojáři firmy Cleverlance tvořili podstatnou část týmu, který téměř rok připravoval novou verzi internetového bankovnictví. „Nedovedu si představit, že bychom projekt takového rozsahu dokončili bez přispění vývojářů z firmy Cleverlance. I díky jejich vysoké profesionalitě, nemalým zkušenostem a vysokému pracovnímu nasazení byl celý projekt úspěšný," řekl Jan Silber, Head IT Programmer Komerční banky.

 

„S Komerční Bankou spolupracujeme již více jak tři roky a za tuto dobu se nám společně podařilo vybudovat jedno z nejlépe hodnocených internetových bankovnictví v České republice. Je nám ctí, že Komerční Banka si pro spolupráci vybírá stále více vývojářů z naší společnosti, považujeme to za důkaz, že naše práce je pozitivně hodnocena, " prohlásil Lukáš Marek, Team Leader ze společnosti Cleverlance.

 

Internetové bankovnictví Komerční Banky, které již dříve, mimo jiné díky možnostem tzv. on-line administrace, podávání trvalých příkazů a široké škále zasílaných oznámení, bylo mezi předními internetovými bankovnictvími v ČR svůj náskok opět zvýšilo.

 

Klienti Komerční Banky mohou nyní nově přímo v aplikaci mojeBanka uzavřít smlouvu o investování do podílových fondů Komerční Banky a poté spravovat své investice přímo v intuitivním rozhraní aplikace mojeBanka.

 

V neposlední řadě bylo implementováno tzv. „rozbíjení dávek“ které umožňuje upravovat dávky odeslaných příkazů – mazat či autorizovat jednotlivé příkazy v dávce, nikoliv celou dávku jako doposud.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Shořel sklad SWS, doplněno o rozhovor

Témata článku: Alice, Komerční banka, Dávky


Určitě si přečtěte

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 10

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11