Komerční banka spustila novou verzi internetového bankovnictví

Vývojáři společnosti Cleverlance se spolupodíleli na úspěšném projektu Release 8
Komerční banka spustila novou verzi internetového bankovnictví

Praha 25. října 2004 – Komerční banka, leader bankovního trhu v České republice, nasadila nové verze aplikací mojebanka, profibanka a Přímý kanál, do kterých bylo přidáno mnoho užitečných funkcí. Pro klienty KB byla například zpřístupněna možnost investovat do podílových fondů prostřednictvím přímého bankovnictví. Dále byly implementovány drobné změny vyplývající z vyhlášek ČNB a v neposlední řadě se opět zvýšila stabilita a dostupnost všech aplikací.

 

Vývojáři firmy Cleverlance tvořili podstatnou část týmu, který téměř rok připravoval novou verzi internetového bankovnictví. „Nedovedu si představit, že bychom projekt takového rozsahu dokončili bez přispění vývojářů z firmy Cleverlance. I díky jejich vysoké profesionalitě, nemalým zkušenostem a vysokému pracovnímu nasazení byl celý projekt úspěšný," řekl Jan Silber, Head IT Programmer Komerční banky.

 

„S Komerční Bankou spolupracujeme již více jak tři roky a za tuto dobu se nám společně podařilo vybudovat jedno z nejlépe hodnocených internetových bankovnictví v České republice. Je nám ctí, že Komerční Banka si pro spolupráci vybírá stále více vývojářů z naší společnosti, považujeme to za důkaz, že naše práce je pozitivně hodnocena, " prohlásil Lukáš Marek, Team Leader ze společnosti Cleverlance.

 

Internetové bankovnictví Komerční Banky, které již dříve, mimo jiné díky možnostem tzv. on-line administrace, podávání trvalých příkazů a široké škále zasílaných oznámení, bylo mezi předními internetovými bankovnictvími v ČR svůj náskok opět zvýšilo.

 

Klienti Komerční Banky mohou nyní nově přímo v aplikaci mojeBanka uzavřít smlouvu o investování do podílových fondů Komerční Banky a poté spravovat své investice přímo v intuitivním rozhraní aplikace mojeBanka.

 

V neposlední řadě bylo implementováno tzv. „rozbíjení dávek“ které umožňuje upravovat dávky odeslaných příkazů – mazat či autorizovat jednotlivé příkazy v dávce, nikoliv celou dávku jako doposud.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Shořel sklad SWS, doplněno o rozhovor

Témata článku: Dávky, Alice, Komerční banka


Určitě si přečtěte

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

Pokud Google a Huawei ukončí spolupráci, bude to prý hrozba pro celý svět

** Huawei chce vlastní OS pro mobily i PC. Mohl by ale uspět na Západě? ** Proti firmě se mezitím postavil i Facebook ** Google ale zároveň varuje před totální blokádou

Jakub Čížek | 65

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch