Kolik kreativců se vejde do jednoho metra?

Kolik kreativců se vejde do jednoho metra?

Intel Jízda kreativců – tak se jmenuje nový projekt společnosti Intel, jehož cílem je pozvednout povědomí o Ultraboocích a konvertibilních noteboocích a ukázat, že pokud někdo chce na cestách nejenom obsah konzumovat, ale také ho i tvořit, tak je UltrabookTM to pravé.

V této souvislosti připravil Intel na čtvrtek 18. července 2013 soutěž, v rámci které budou moci všichni zaregistrovaní účastníci vyhrát designový konvertibilní ultrabook. Jejich úkolem bude během cesty v metru z konečné na konečnou na svých noteboocích, ultraboocích či tabletech vytvořit kreativní elektronické dílo na jedno ze zadaných témat. Přesná pravidla soutěže, možnost registrace a další informace najdete na stránce projektu: www.jizdakreativcu.cz.

„Většina uživatelů moderních technologií nyní při výběru notebooku neví, po jakém modelu sáhnout, aby na něm mohli nejen pracovat doma, ale vyrazit s ním i ven a neomezovat svou kreativitu třeba právě při cestách hromadnými prostředky. Chceme jim proto ukázat, že na trhu jsou na výběr modely, které mohou zároveň používat jako notebook i jako tablet, takže nejsou ničím omezení,“ říká Pavel Svoboda, PR manažer společnosti Intel.

Výsledné práce účastníci Jízdy kreativců odevzdají organizátorům v cílové stanici. Poté je vyhodnotí porota složená ze zástupců společnosti Intel a odborníků z oblasti technologií, účast v porotě přislíbil i známý spisovatel science fiction děl a fotograf Ondřej Neff.

Témata článku: Ultrabook, Výsledné dílo, Cesta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje