Knižní vydavatelství CPRESS spouští velkou vánoční akci pod názvem CPRESSO

6. listopadu 2009
Nové KDE 4.3.3 opravuje desítky chyb
Knižní vydavatelství CPRESS spouští velkou vánoční akci pod názvem CPRESSO

Knižní e-shop vydavatelství CPRESS spouští velkou vánoční akci pod názvem CPRESSO - aroma informací pro sváteční chvíle pohody. Velká vánoční akce je doplněna odměnami za objednávky v podobě kvalitní kávy s možností soutěže o báječné ceny. To vše na speciální vánoční microsite http://vanoce.cpress.cz.

Knižní e-shop vydavatelství CPRESS připravil pro své zákazníky velkou vánoční akci pod názvem CPRESSO – aroma informací pro sváteční chvíle pohody. Prvních 500 zákazníků, kteří realizují od 2.11.2009 v knižním e-shopu objednávku nad 1.000 Kč (41,50 EUR) obdrží jako dárek balení 250 g vynikající kávy zcela zdarma. Každý zákazník má navíc možnost zúčastnit se vánoční tipovací soutěže o skvělé ceny.

Veškeré informace o vánoční akci CPRESSO a soutěži jsou uvedeny na speciální vánoční microsite http://vanoce.cpress.cz, kde je také připraven vhodný výběr těch nejlepších knižních dárků.

Jako bonus je také na vánoční microsite http://vanoce.cpress.cz připravena nabídka rozesílky vánočních e-pohlednic s vlastním věnováním. Každý tak má možnost vybrat si z nabídky virtuální knižní kavárny CPRESSO a vychutnat si chvíle plné pohody, chytrých knih a lahodné kávy.

A proč CPRESSO? „V letošní vánoční akci jsme měli v úmyslu komunikovat tradici pití dobré kávy spojenou se čtení kvalitních knih. Připravili jsme tedy virtuální knižní kavárnu v podobě nápojového lístku a název CPRESSO – aroma informací byl nasnadě.“, říká Jana Habáňová, ředitelka oddělení marketingu a rozvoje.

Nové KDE 4.3.3 opravuje desítky chyb

Témata článku: Aroma, Skvělé spojení, Shop, E-shop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší