Knižní vydavatelství CPress spouští nový internetový projekt www.knizniobchod.cz

Knižní vydavatelství CPress spouští nový internetový projekt www.knizniobchod.cz

Knižní vydavatelství CPress spouští nové internetové knihkupectví www.knizniobchod.cz s nabídkou více než 6 000 knižních titulů všech žánrů za příznivé ceny.

Knižní vydavatelství rozšiřuje svou nabídku nejen stálým, ale i budoucím zákazníkům a otevírá nové internetové knihkupectví www.knizniobchod.cz s nabídkou více než 6 000 knižních titulů všech žánrů. Zákazníci zde najdou to nejlepší ze současné knižní produkce.

Tomu odpovídá i výběr autorů a titulů, zejména pak v široké nabídce české i světové beletrie a knih pro děti a teenagery. Nechybí zde však ani tituly z dalších oblastí jako jsou odborná literatura, literatura faktu, duchovní a esoterická literatura nebo knihy zaměřené na volný čas a hobby.

Stávající úspěšný knižní e-shop http://knihy.cpress.cz zůstává i nadále beze změny a bude pokračovat ve specializaci prodeje knižních titulů z vlastní produkce a distribuce.

„Vyšli jsme vstříc přáním a požadavkům našich zákazníků stávajícího internetového obchodu, kteří chtěli využít kvality jeho služeb a získat také knihy jiných nakladatelů. Proto byla tato obchodní aktivita vyčleněna do samostatného knižního obchodu. Využíváme tak všech našich znalostí trhu a zkušeností z internetového obchodování, avšak ve zcela samostatném internetovém projektu“, říká Radek Mrkos, ředitel internetového obchodu knižního vydavatelství CPress.

„Knižní vydavatelství CPress tak rozšiřuje okruh svých obchodních aktivit s cílem stát se pro zákazníka číslem 1 při nákupu knih na internetu“, dodává Jana Habáňová, ředitelka marketingu a rozvoje CPress.

Znění zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (211 znaků):

Knižní vydavatelství CPress spouští nové internetové knihkupectví www.knizniobchod.cz s nabídkou více než 6 000 knižních titulů všech žánrů za příznivé ceny s cílem stát se číslem 1 při nákupu knih na internetu.

Černobíle: Kinect, nebo Move a Wii?

Témata článku: Hobby, Stávající nabídka, Teenager, Odborná znalost, Nabídka obchodu, Stávající zákazník, Odborný titul

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší