Knižní vydavatelství CPRESS se zapojilo do sítě poskytovatelů slev SPHERE CARD

Knižní vydavatelství CPRESS se zapojilo do sítě poskytovatelů slev SPHERE CARD

Knižní e-shop vydavatelství CPRESS se zapojil do sítě poskytovatelů slev společnosti SPHERE CARD a klientům tak nabízí i vlastní řadu karet.

Knižní e-shop http://knihy.cpress.cz knižního vydavatelství Computer Press, a.s. podepsal smlouvu se společností Sphere Card a rozšířil tak řadu poskytovatelů slev držitelům těchto karet.

Věrnostní program Sphere card je největším univerzálním věrnostním programem svého druhu fungujícím na území ČR a SR, v rámci kterého jsou vydávány karty Sphere card jak pro zaměstnance, klienty, studenty, golfisty, tak pro cizince. Držitelé karet s věrnostním programem Sphere card mohou využívat výhody a slevy v širokém spektru oborů.

Stávající zákazníci věrnostního programu CéPéčko budou mít navíc možnost v rámci věrnostních odměn získat kartu slevovou kartu v barvách CPRESS a rozšířit si tak výhody při nákupech u jiných provozovatelů.

Držitelé Sphere Card tak mají nyní jedinečnou možnost získat se speciální slevou 20% (resp. 25% pro držitele VIP Sphere card) kompletní nabídku knih z produkce knižního vydavatelství CPRESS.

„Pro získání slevy stačí pouze zadat platné číslo Sphere card karty při registraci a zákazník okamžitě získává možnost nakupovat knihy za speciální ceny. Nabízenou slevu však není možné kombinovat s dalšími standardně poskytovanými slevami“, říká Radek Mrkos, ředitel internetového obchodu.

Znění zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (190 znaků):

Knižní e-shop http://knihy.cpress.cz knižního vydavatelství Computer Press, a. s. se zapojil do sítě poskytovatelů slev společnosti SPHERE CARD a klientům tak nabízí i vlastní řadu karet.

Další článek: Nový Firefox „Namoroka“ 3.6 Beta 1 se vzhledem Lady Gaga

Témata článku: E-shop, Sphere

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší