KM-C2630: Barevné multifunkční zařízení, které je odpovědí na všechny profesionální nároky kanceláří

Společnost Kyocera Mita představuje barevné zařízení KM-C2630 formátu A3, které lze rozšířit na kompletní barevnou komunikační platformu.
KM-C2630: Barevné multifunkční zařízení, které je odpovědí na všechny profesionální nároky kanceláří

Nejdůležitější technická data

KM-C2630

 

13 stran A3 /  26 stran A4 za minutu barevně a černobíle

 

První barevná kopie za 9,4 sekundy nebo méně

 

Vstupní kapacita papíru až 3650 listů z pěti zdrojů

 

Výkonný 600MHz procesor

 

Komponenty s dlouhou životností

 

Nejnižší náklady na stránku ve své třídě

 Zařízení KM-C2630 umožňuje kvalitní barevný a monochromatický tisk při impozantní rychlosti 26 stran A4 za minutu. Zařízení KM-C2630, kterému ke zhotovení první kopie stačí devět sekund, v sobě spojuje rychlost a nejnižší náklady na stránku ve své třídě – a to pro barevné i monochromatické dokumenty. Bylo navrženo jako produktivní nástroj, který má splnit profesionální nároky velkých oddělení a pracovních skupin, a je ideálním barevným zařízením do prostředí profesionálních kanceláří.

 

 

Produktivní práce s papírem

K zařízení KM-C2630 lze dokoupit podavače ve třech různých konfiguracích, čímž se maximální kapacita papíru zvýší až na 3650 stran. Pro pohodlnou manipulaci s rozsáhlými tiskovými nebo kopírovacími úlohami lze na přání nainstalovat jeden ze dvou finišerů dokumentů na 3000 listů. Jeden z těchto finišerů lze navíc na přání doplnit skládací jednotkou a sešívačkou pro automatické vytváření brožur. Dalším volitelným příslušenstvím je mailbox s pěti přihrádkami a děrovačka. Kromě modelu KM-C2630 je v nabídce i zařízení KM-C2630D, které ve standardní výbavě nabízí oboustranný  tisk.

 

Provedení s malými nároky na údržbu

Jelikož zařízení KM-C2630 má mimořádně trvanlivé komponenty, dosahuje nejdelších cyklů údržby a nejmenších prostojů ve své třídě. Díky dílům s dlouhou životností se zařízení KM-C2630 rovněž může pochlubit nejnižšími náklady na stránku ve své třídě a to u monochromatických i barevných výstupů. Tím se výrazně šetří náklady na tisk, a to zejména při vyšších objemech.

 

Kompletní barevný multifunkční systém

Instalace tiskového modulu, který se dodává na přání a který disponuje 600MHz procesorem a rychlým síťovým rozhraním Fast Ethernet, promění zařízení KM-C2630 na výkonnou barevnou síťovou tiskárnu. K dispozici je rovněž funkce faxu a síťového skenování, což ještě více zvyšuje funkčnost tohoto zařízení. Skenovací modul, který lze k zařízení přikoupit, převede dokumenty až o velikosti A3 na elektronické soubory v rozlišení 600 dpi rychlostí 21 barevných a 31 černobílých stran A4 za minutu. Zatížení sítě lze snížit funkcemi skenování do e-mailu nebo do počítače, kdy jsou naskenované dokumenty převedeny do formátu TIFF, JPEG nebo PDF. To pak umožňuje snadné sdílení souborů mezi uživateli v síti.

 

Kvalitní obraz

Multibitová technologie společnosti Kyocera Mita zdokonaluje přechody barev a odstínů a zlepšuje u zařízení KM-C2630 rozlišení tisku na kvalitu srovnatelnou s 1800 dpi. Zatímco jiná zařízení s barevným výstupem vytvoří výtisky, které na pohled i omak působí „voskově“, zařízení KM-C2630 má zapékací jednotku bez oleje, která zajistí matné výtisky, na něž pak lze snadno psát. To je ideální řešení u kancelářských dokumentů, zejména prospektů, které se rozdávají na různých schůzích a prezentacích. V případě jiného využití lze vzhled vytištěných dokumentů optimalizovat pomocí systému řízení lesku, který umožňuje dosáhnout buď matného povrchu, nebo povrchu lesklejšího, podobného fotografiím.

 

Síťové rozhraní

Standardní rychlé síťové rozhraní Fast Ethernet, jímž je vybaven tiskový modul, který se dodává na přání, lze rozšířit o četné síťové funkce včetně Token Ring, optického přenosu, internetového tiskového protokolu (IPP) a bezdrátové sítě (Wireless LAN). S nástrojem KM-NET VIEWER můžete snadno nastavovat a monitorovat jakákoli zařízení v síti kompatibilní s protokolem SNMP.

Prověřený ovladač KX podporuje různá zařízení Kyocera na všech současných operačních systémech Windows.

 

O firmě:

Kyocera Mita Europe

Kyocera Mita je jednou z předních světových společností v oblasti zpracování dokumentů. Její produktová řada se skládá z tiskáren, multifunkčních systémů, velkoformátových zařízení, součástek, spotřebního materiálu a řešení pro efektivní kancelářský výstup. Tato jedinečná rodina produktů, která zákazníkům nabízí inovační produkty s kvalitními nástroji pro kontrolu tisku, vychází z komponentů s dlouhou životností, které umožňují nejnižší celkové náklady na vlastnictví a vysokou efektivitu na každém pracovišti. Na celém světě pracuje u společnosti Kyocera Mita přes 5 000 zaměstnanců. Za poslední fiskální rok její obrat dosáhl zhruba 1,5 miliardy Euro. Společnost Kyocera Mita Europe se sídlem v Hoofddorpu, odpovídá za prodej, marketing a servis. Pro zajištění nejlepší zákaznické podpory v  regionu EMEA,se prodávají produkty Kyocera prostřednictvím poboček a více než 70 distributorů ve více než 50 zemích.

Další informace naleznete na www.kyocera.cz a www.kyoceramita-europe.com

Společnost Kyocera Mita Corporation je 100% dceřinnou společností Kyocera Corporation. Jako č.365 na žebříčku společností Fortune 500, je Kyocera předním výrobcem konstrukční keramiky, elektronických součástek, solárních článků, a elektronického kancelářského zařízení. Dlouhodobá růstová strategie společnosti Kyocera Corporation se zaměřuje na obchodní odvětví, která podporují telekomunikace a zpracování informací, ochranu životního prostředí a kvalitu života.

 

Váš názor Další článek: Microsoft mění jméno Windows bez Media Playeru

Témata článku: Kyocera, Dlouhá životnost, Děrovačky, Nejnižší třída


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 108

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky