Klip České zemědělské univerzity nejsledovanějším českým videem na YouTube

 Klip České zemědělské univerzity nejsledovanějším českým videem na YouTube

Dnes na svých webových stránkách zveřejnila ČZU téměř tříminutový klip, který prezentuje univerzitu jako moderní dynamickou vzdělávací instituci v duchu motta „Jsme živá univerzita“.

Cílem oficiálního spotu je usnadnit maturantům rozhodování o dalším studiu a prezentovat celou paletu studijních oborů ČZU zejména v době zápisů na vysoké školy (přihlášky na ČZU lze podávat do 31. března 2011). Všechny osoby, které se objevují ve spotu, včetně studentů, kteří sdílí s diváky svoje zkušenosti, jsou členy akademické obce ČZU.

Klip s názvem shodným s mottem univerzity „Jsme živá univerzita“ je uveřejněn na www.czu.cz, dále na sociálních sítích www.facebook.com/CZUvPraze, www.twitter.com/CZUvPraze a především na kanálu www.youtube.com/CZUvPraze v HD rozlišení.

Spot startuje nové pojetí komunikace s veřejností, které je zaměřeno na moderní trendy v PR a marketingu včetně využití elektronických médií blízkých mladé generaci.„Chceme posílit povědomí o ČZU jako o univerzitě s širokou nabídkou perspektivních studijních oborů a zároveň chceme rozvíjet v rámci naší akademické obce a především u studentů pocit sounáležitosti s univerzitou,“ říká rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík, CSc.

Natáčení spotu probíhalo v areálu ČZU v Praze - Suchdole, ve Školním lesním podniku v Kostelci nad Černými lesy a v mělnickém vinařství ČZU a trvalo tři týdny. Hudební doprovod je dílem skupiny Sunflower Caravan, která speciálně pro tento účet vytvořila doprovod vycházející ze skladby „What Is Happiness?“. Autorem klipu je Marek Partyš (studio pointfilm.cz), který natočil řadu spotů včetně spotu Českého červeného kříže „Daruj krev, zachráníš život“.

Paralelně s českou verzí vznikl klip v anglické mutaci a dále třicetisekundová verze, která běží na infopanelech v univerzitním kampusu a je vhodná pro použití v reklamě.

V červnu chystá ČZU letní verzi spotu, který diváky mimo jiné seznámí se Školním statkem v Lánech a Institutem vzdělávání a poradenství v Praze - Malé Chuchli.

Témata článku: Vhodný klip, What, Vysoký člen, Motto, Moto 360, Spot, Oficiální médium, Moto, Univerzita, Černá verze, Vhodná reklama

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje