Klikniavolej.cz představuje nové služby pro firmy

Klikniavolej.cz představuje nové služby pro firmy

Projekt Klikniavolej.cz spustil nové služby určené především pro firemní zákazníky. „Pro firmy je asi nejzásadnější možnost vytvářet podúčty pro jednotlivé zaměstnance a lépe tak kontrolovat jejich náklady na telefonování. Provozovatelé internetových stránek zase ocení funkci SMS vizitek nebo možnost zřízení velmi výhodné zelené linky,“ představuje novinky Jan Fencl, projektový manažer projektu Klikniavolej.cz. Neméně důležitou novinkou je možnost posílat hromadné SMS, včetně možnosti opatřit je vlastním identifikátorem.

U firemních účtů si nyní mohou zákazníci vytvořit libovolný počet podúčtů, které mohou přiřadit jednotlivým zaměstnancům. Každému zaměstnanci je možné nastavit denní limit na volání a lépe tak kontrolovat náklady. „Zelené linky od Klikniavolej.cz ocení především provozovatelé internetových obchodů, pro které je klasická varianta této služby od telekomunikačních operátorů drahá. S námi zaplatí pouze za provolané minuty a zákazníci se s nimi mohou spojit přímo z jejich internetových stránek, kdy jenom zadají svoje telefonní číslo a jednou kliknou,“ vysvětluje Jan Fencl.

Pro provozovatele internetových stránek je určena služba SMS vizitka. „Návštěvník stránek zadá svoje telefonní číslo a kliknutím si nechá poslat SMS vizitku. Ta může obsahovat jen kontaktní informace, nebo například u restaurací aktuální menu, přehled akcí nebo cokoliv jiného. Textová zpráva může mít také vlastní identifikátor, tedy například jméno firmy. A to se zobrazí příjemci místo telefonního čísla,“ dodává Jan Fencl. Firmy mohou také nově s Klikniavolej.cz posílat hromadné SMS. K dispozici mají šablony, distribuční seznamy a samozřejmě možnost změnit si již zmiňovaný identifikátor odesílatele.

Samozřejmostí projektu Klikniavolej.cz je, že zákazníci platí jenom za uskutečněné hovory nebo odeslané textové zprávy. U nás se neplatí žádný zbytečný paušál,“ dodává Jan Fencl.

Více najdete na www.klikniavolej.cz nebo info.idnes.cz

Témata článku: SMS, Klasický operátor, Telefonní linka, Firemní zákazník, Telefonní číslo

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí